Популярные направления TEZ TOUR:
 • всі країни
 • Summer
 • Все включено
 • Гірськолижні
 • Екзотика
 • Екскурсійні
 • З дітьми
 • Зима
 • Пляжні

Правила провозу багажу

BEES AIRLINE

      Офіційний сайт авіакомпанії: https://bees.aero

Багаж та ручна поклажа

Подорожі з дітьми

Пасажирам з особливими потребами

Перевезення тварин та птахів

WINDROSE AIRLINES (Роза вітрів)

  Офіційний сайт авіакомпанії: www.windrose.aero

Авіаційна компанія WINDROSE AIRLINES («Роза вітрів») - молода авіакомпанія, що динамічно розвивається, авіакомпанія новатор. Вона завжди була і є в авангарді нововведень в секторі чартерних авіаперевезень.

Авіакомпанія першою зробила наголос на високому стандарті якості бортового харчування на чартерних рейсах, розробивши різні види меню, в т.ч. дитяче харчування. Рівень обслуговування, який не має аналогів в Україні, став візитною карткою компанії.

На даний момент авіакомпанія експлуатує літаки наступних типів: Airbus (Аэробус) - A320 и A321, Embraer ERJ 145.

В авіакомпанії працюють висококваліфіковані пілоти з великим досвідом. Наші екіпажі сертифіковані авіаційною владою України і проходять підготовку в сучасних навчальних центрах світу, а повітряні судна відповідають всім міжнародним вимогам з безпеки польотів.

Головна мета WINDROSE AIRLINES – забезпечення безпеки і комфорту пасажирів.

 

Безкоштовне перевезення багажу

На рейсах, що виконує авіакомпанія "Роза Вітрів", застосовуються наступні основні правила стосовно норм безкоштовного перевезення багажу:

Класс обслуговування пасажира Загальна безкоштовна норма (вагова)*
Бізнес-клас 30 кг (сума трьох вимірів*** не більше 158 см)
Економ-клас 23 кг (сума трьох вимірів*** не більше 158 см)
Преміум-клас 30 кг (сума трьох вимірів*** не більше 158 см)
Інфант / немовля** 10 кг (сума трьох вимірів*** не більше 158 см) + 1 дитяча коляска коляска/переносний кошик або 1 дитячий велобіг/самокат (за умови належного пакування та суми трьох вимірів не більше 158 см) незалежно від класу обслуговування. При перевищенні 158 см діють стандартні тарифи на перевезення понаднормативного багажу.
Понаднормовий багаж вагою від 23 до 32 кг та/або сума трьох вимірів*** від 158 см до 200см За додаткову плату
від 32 кг/від 200см*** перевезення в якості вантажу

Оплата здійснюється за реєстраційною стійкою / в спеціальній касі аеропорту

За умови попередньої оплати (не менш ніж за 24 години до вильоту рейса) через онлайн підтримку в чаті авіакомпанії діє спеціальний тариф за понаднормативний багаж.

Безоплатна норма перевезення ручної поклажі на 1 пасажира
7 кг / 55х40х20 см та додатково 5 кг
(для пасажирів Преміум-економ класу)
7 кг / 55х40х20 см
(для ПС А-321 / А-320)
7 кг / 55х35х15 см
(для ПС Е-145)

* - вага на 1 пасажира
** - Вікові обмеження: від 0 - 2 років
*** - довжина х ширина х висота

Вартість оплачених пасажиром додаткових послуг/понаднормового багажу (окрім послуг "Преміум SKY Party", "SKY Flowers") компенсується ТІЛЬКИ в разі звернення пасажиром не пізніше ніж за 12 годин до вильоту, або якщо цей рейс відмінено авіакомпанією.
Вартість оплачених пасажиром послуг "Преміум SKY Party", "SKY Flowers" компенсується ТІЛЬКИ в разі звернення пасажиром не пізніше ніж за 48 годин до вильоту, або якщо цей рейс відмінено авіакомпанією.
За інших обставин повернення коштів неможливе.

 

Ручна поклажа

Як ручна поклажа приймаються речі, що мають вагу та габарити, встановлені авіаперевізником, - 7 кг / 55х40х20 см (для ПС типу А-320/321) або 7 кг / 55х35х15 (для ПС типу Е-145). Максимальні розміри ручної поклажі дозволяють безпечно розмістити їх у салоні повітряного судна на багажних полицях або під сидінням крісла. Забороняється розміщення ручної поклажі та дозволених до перевезення речей у всіх проходах салону повітряного судна.
В ручній поклажі дозволяється провозити рідини, суспензії, креми, пасти ємністю не більше 100 мл (грамів) в одному флаконі (тюбику). Загальний об'єм вказаних речовин в ручній поклажі, що упаковано в тару ємністю до 100 мл (грамів), має не перевищувати 1 л (кг) на одного пасажира.
Речі, які не відповідають установленим авіаперевізником вимогам щодо розміру та ваги ручної поклажі або які не дозволяється перевозити в пасажирському салоні повітряного судна, вважатимуться і оброблятимуться як зареєстрований багаж.
За ручну поклажу протягом усього перевезення відповідає пасажир.

 

Спеціальний багаж

Звертаємо Вашу увагу, що обов`язкове попереднє бронювання!
При завчасному бронюванні та оплаті через онлайн чат авіакомпанії не менше ніж за 24 години до вильоту, на перевезення спортивного спорядження та зброї застосовується знижка у розмірі 50% від стандартного тарифу.

В ЯКОСТІ РУЧНОЇ ПОКЛАЖІ В САЛОНІ ЛІТАКА
Картини (рамки, фотоальбоми, книги тощо) розміром (сума трьох вимірів) від 115 до 140 см і вагою менше 7 кг тільки для ПС типу А-320/А-321 - За додаткову плату
Музичні інструменти розміром (сума 3х вимірів) до 115см та вагою до 7кг (для ПС типу А-320/А-321), до 105 см та вагою до 7кг (для ПС типу Е-145), у тому числі акустична гітара/електрогітара без додаткових аксесуарів - 1 інструмент - безкоштовно (за умови сумарної ваги ручної поклажі до 7кг (А-320/321) або 7кг (Е-145) )
розміром (сума 3х вимірів) до 200 см та вагою до 15 кг (тільки для ПС типу А-320/А-321) – За додаткову плату
Складані ліктьові милиці довжиною до 100 см з чохлом (для транспортування на полиці) - Безкоштовно
Костюм або сукня у окремому чохлі для одягу Безкоштовно, за умови сумарної ваги ручної поклажі до 7кг (А-320/321) або 7кг (Е-145)
Одна вудка для риболовлі Розміром (сума трьох вимірів) до 115 см (для ПС A-320/A-321), до 105 см (для ПС Е-145) - Безкоштовно, за умови сумарної ваги ручної поклажі до 7кг (А-320/321) або 7кг (Е-145)
розміром (сума трьох вимірів) від 115 см до 200 см (тільки для ПС типу A-320/A-321) - За додаткову плату
В ЯКОСТІ ЗАРЕЄСТРОВАНОГО БАГАЖУ В БАГАЖНОМУ ВІДСІКУ ЛІТАКА
Спортивне спорядження

Комплект спорядження для гольфа - За додаткову плату

Велосипед (звичайний велосипед без мотора/тандем/дитячий спец. візок, що приєднується до велосипеда) - За додаткову плату

Комплект спортивного спорядження вагою до 32 кг і довжиною до 300 см - (в т.ч. всі види бордів/спортивних дошок, устаткування для віндсерфінгу, дельтаплани, каное, хокейні ключки, легкоатлетичні жердини, спорядження для рибалки*, тренажерні дошки, устаткування для підводного плавання з балоном для кисню**, ласти, водні лижі, устаткування для боулінгу, самокати для дорослих, гірськолижне/сноубордичне спорядження, шести для стрибків) - За додаткову плату

ОДИН КОМПЛЕКТ гірськолижного/сноубордичного спорядження вагою до 23 кг за маршрутом Україна-Фінляндія-Україна - безкоштовно (окрім дітей до 2-х років).

В один комплект гірськолижного спорядження входить: 1 сноуборд, 1 шолом, 1 пара взуття для сноуборду або 1 пара гірських лиж, 1 пара лижних палиць, 1 шолом, 1 пара лижного взуття.

Музичні інструменти в жорсткому чохлі (обов'язково), розміром (сума 3х вимірів) до 200 см та вагою від 15 кг та більше – вартість додаткового квитка (окремого місця в ПС) на відповідному маршруті без оплати аеропортових пасажирських такс
Автомобільні шини Вартість перевезення не включається до норми безкоштовного провозу зареєстрованого вантажу. За додаткову плату
Зброя та боєприпаси в тому числі спортивна та мисливська зброя - на всіх напрямках вартість перевезення - За додаткову плату. Збір стягується окремо за кожний футляр/упаковку зі зброєю та кожний футляр/упаковку з боєприпасами окремо.
Пляжна парасоля розмірами (сума трьох вимірів) від 158 до 200 см, та/або вагою понад норму тільки для ПС типу А-320/А-321 - За додаткову плату
Палиці для скандинавської ходьби безкоштовно, один комплект палиць для скандинавської ходьби, розмірами до 158 см у чохлі

* один комплект для риболовлі повинен містити не більше як дві вудки, одну котушку, тенета (1 шт.), одну пару черевиків, один контейнер зі споряддям для рибної ловлі.

** один комплект для підводного плавання повинен містити не більше одного гідрокостюму, одного жилету, однієї пари шкарпеток, однієї маски, однієї пари взуття, однієї пари ласт, одного ножа, одного регулятора, одного балону для кисню з ремінями, одного вимірювального пристрою, одного ліхтаря, однієї рушниці для підводного плавання. При повітряному перевезеннікисневий бало має бути порожній, клапан має бутивідкритий або знятий. Ліхтар може перевозитись як в багажі так і в ручній поклажі, за умови, якщо акумулятор перевозиться окремо і запаковано так що унеможливлює його коротке замикання, або активування ліхтаря.

Вартість оплачених пасажиром додаткових послуг/понаднормового багажу (окрім послуг "Преміум SKY Party", "SKY Flowers") компенсується ТІЛЬКИ в разі звернення пасажиром не пізніше ніж за 12 годин до вильоту, або якщо цей рейс відмінено авіакомпанією.
Вартість оплачених пасажиром послуг "Преміум SKY Party", "SKY Flowers" компенсується ТІЛЬКИ в разі звернення пасажиром не пізніше ніж за 48 годин до вильоту, або якщо цей рейс відмінено авіакомпанією.
За інших обставин повернення коштів неможливе.

 

Небезпечні предмети та речовини

Ручна поклажа не повинна містити колючих та ріжучих предметів: ножів, ножиць, голок, спиць та інших гострих і ріжучих предметів. Також забороняється заносити до повітряного судна в ручній поклажі будь-які рідини, суспензії, креми, пасти ємністю більше ніж 100 мл (грамів) в одному флаконі (тюбику). Загальний об’єм зазначених речовин у ручній поклажі, упакованих в тару ємністю до 100 мл (грамів), не повинен перевищувати 1 л (кг) на одного пасажира.Предмети і речовини, заборонені до перевезення у пасажирському салоні, але дозволені до перевезення у багажу, визначаються авіаційними правилами України.

З метою забезпечення безпеки польотів, наступні предмети заборонені до перевезення в ручній поклажі та багажі:>
 • Вибухові речовини та зброя
 • Займисті, скраплені та стислі гази
 • Займисті рідини
 • Займисті тверді речовини
 • Окислювачі і органічні пероксиди
 • Токсичні, отруйні речовини
 • Радіоактивні матеріали
 • Кислотні, корозійні
 • Намагнічені матеріали

 

Предмети заборонені до перевезення в ручній поклажі з метою забезпечення безпеки польотів:

 • справжня, бутафорська або іграшкова зброя
 • гострі предмети, предмети що колють та ріжуть, наприклад: ножі, бритви, ножиці
 • голки для ин'єкцій (дозволено в разі наявності медичних інструментів, що підтверджують необхідність іх використання)
 • бейсбольні біти, ключки, булави, кийки та палиці
 • будь-які рідини, суспензії, креми, пасти ємністю більше ніж 100 мл (грамів) в одному флаконі (тюбику)

 

Реєстрація

На даний момент реєстрація на всі рейси авіакомпанії WINDROSE відбувається тільки за стійкою в аеропорту, безкоштовно.

Час початку реєстрації та час закінчення реєстрації:

Проведення реєстрації пасажирів починається за 120 хвилин до відправлення рейсу за розкладом. В залежності від місцевих умов, реєстрація може починатись раніше. Реєстрація пасажирів та оформлення багажу в аеропортах України та в аеропортах поза межами України закінчується за 40 хвилин до часу відправлення рейсу за розкладом.
Посадка пасажирів на борт повітряного судна закінчується за 15 хвилин до часу вильоту рейсу.

 

Втрата або ушкодження вантажу

Відділ розшуку багажу
Телефон: +38 (067) 408-37-51
E-mail: lost_found@windrose.kiev.ua

В разі втрати атрибутів або втрати/пошкодженні Вашого багажу потрібно:

 • Звернутися у відділ «Розшуку Багажу» аеропорту («Lost and Found»), що розташований в зоні отримання багажу та працює цілодобово, або представництво авіаперевізника в аеропорту. Надавши відривний талон багажної ідентифікаційної бірки (видають при реєстрації на рейс), пасажир складає заяву-акт (PIR), що має містити головним чином докладний опис інциденту (характер ушкодження/зовнішний вигляд/опис речей багажу що відсутні тощо), номер/дату рейса, докладні адресні та контактні данні.
 • Написати запит зі всіма вышезгаданими деталями на контактный е-мейл авіаперевізника , щоб пришвидшити процес пошуку багажу. Таким чином вже протягом 1-2 днів пассажир має бути проінформованим про місцезнаходження/стан багажу що розшукується.
 • В разі знаходження багажу спецслужби авіаперевізника в найшвидший термін організовують его доставку власнику, попередньо з ним зв'язавшись (тому дуже важливо зазначати докладну адресу та контактні дані пасажира).
 • Згідно положенню правил авіаперевезень максимальний термін, що надається на пошук багажу, складає 21 день з дня складання заяви. В разі, якщо багаж не було знайдено, пасажир може скласти та подати заяву з проханням матеріальної компенсацєїї в розмірі, що відповідає цінності втраченого багажу/заподіяної шкоди, надаючи збережену багажну бірку та оригінал акту про ушкодження/втрату багажу (PIR). Така заява розглядається авіаперевізником, задовільняється або обгрунтовано відхиляється протягом трьох місяців з дня його отримання.

При втраті/ушкодженні предметів ручної поклажі на борту літака:

Згідно положенню «Правил повітряних перевезень пассажирів та багажу», відповідальність за ручну поклажу, а також будь-яких ії частин протягом всього перельоту покладається на пасажира. В разі такого інциденту пассажир має негайно звернутися у відділ «Розшуку Багажу» аеропорта («Lost and Found») для оформлення відповідної заяви в поліцію, в чому представники авіакомпанії мають посприяти.

 

Перевезення тварин

До перевезення приймаються тільки собаки та коти.
Звертаємо Вашу увагу, що обов`язкове попереднє бронювання !
За перевезення тварин до 8 кг застосовується знижка у розмірі 50% вартості від стандартного тарифу.

Назва послуги Вартість
Перевезення службової собаки, що виконує функцію супроводу BLND БЕЗКОШТОВНО
Перевезення тварини в багажному відсіку від 8 до 32 кг з контейнером – За додаткову плату (для перевезення тварини вагою від 23 до 32 кг необхідне попереднє узгодження з Авіакомпанією)
Перевезення тварини в салоні до 8 кг з контейнером, вимірами, що не перевищують 45х36х26см – За додаткову плату (не включається до норми провозу зареєстрованого багажу)

Вартість оплачених пасажиром додаткових послуг/понаднормового багажу (окрім послуг "Преміум SKY Party", "SKY Flowers") компенсується ТІЛЬКИ в разі звернення пасажиром не пізніше ніж за 12 годин до вильоту, або якщо цей рейс відмінено авіакомпанією.
Вартість оплачених пасажиром послуг "Преміум SKY Party", "SKY Flowers" компенсується ТІЛЬКИ в разі звернення пасажиром не пізніше ніж за 48 годин до вильоту, або якщо цей рейс відмінено авіакомпанією.
За інших обставин повернення коштів неможливе.

 

Подорож з дитиною до 2-х років

На всіх дітей віком до двох років, що подорожують з WINDROSE поширюється можливісь перевезення одного місця багажу вагою до 10 кг, розміром по сумі трьох вимірів, не більш 158 см.
Складаний візочок перевозиться безкоштовно та не враховується в норму безкоштовного перевезення багажу. Він або разом з іншим багажем здається при проходженні реєстрації, або здається в багаж біля трапу літака - для цього при проходженні реєстрації на візочок прикріплюєьбся спеціальна бірка. Агент розміщує коляску в багажному відсіку та повертає її біля трапу літака при прибутті.
Крім того, безкоштовно понад норму безкоштовного перевезення багажу, можно перевезти автокрісло завширшки не більше 48 см (44 см для літака Е145) та харчування дитини, що необхідне їй під час переліту. Автокрісло має бути справним та дозволеним до використання в повітряному транспорті про що свідчить відповідна бірка розміщена на кріслі.
Перевезення переносних колисок правилами компанії дозволяється тільки в якості багажу.

 

Подорожі вагітних жінок, породіль та новонароджених

Правила повітряних перевезень пасажирів та багажу (Наказ Міністерства Інфраструктури України № 735 від 30.11.2012 р.) регламентують повітряні подорожі вагітних жінок, породіль та новонароджених наступним чином.

До авіаперевезення не допускаються:

вагітні жінки строком вагітності більше 35 тижнів (при одноплідній вагітності),
вагітні жінки строком вагітності більше 32 тижнів (при багатоплідній вагітності).
Не рекомендовано до авіаперевезень (авіакомпанія може відмовити керуючись своїми правилами):

породіллі протягом перших 7 днів після пологів,
новонароджені діти протягом перших 7 днів життя.
Вагітні жінки строком вагітності 28 тижнів і більше мають надати довідку від лікаря, що містить наступне: очікувану дату пологів, підтвердження того, що мати та плід здорові; інформацію про те, що вагітність без ускладнень одноплідна, або багатоплідна, або з ускладненнями; дату видачі довідки, печатку та контактні дані лікаря; підтвердження того, що дострокові пологи не очікуються у період подорожі даної пасажирки, включаючи транзит та зворотній рейс.

Довідка може бути виписана українською або російською мовами.

Таку довідку необхідно взяти за тиждень (не менше) до передбачуваної дати польоту.

 

Послуга "Супровід дитини"

Згідно з вказівками прикордонної служби України, відправлення рейсом несупроводжуваних дітей без правильного оформлення нотаріального Доручення на згоду батьків та без вказання відповідальної сторони - заборонено.
Термін «Несупроводжувані діти» (UM) застосовується до дитини, яку під час перевезення не супроводжує пасажир (особа від 18 років та доросліше), здатний відповідати за неї на всіх ділянках подорожі, включаючи зміну літаків, формальності під час реєстрації, митного та прикордонного оформлення і т.д.
На рейсах, що не перетинають кордон України, супроводження обов’язкове для дітей у віці до 14 років.
На міжнародних рейсах супроводження обов’язкове для дітей у віці до 16 років, якщо інше не передбачено діючим законодавством країни прильоту/транзиту/трансферу.

Діти у віці від 5 років та доросліше можуть бути перевезені під відповідальність Авіакомпанії.

Для провезення несупроводжуваного дитини потрібно:

паспорт, віза (якщо необхідно)
купити квиток (повний тариф) і сплатити збір за супровід
нотаріальна довіреність від батьків на виїзд за кордон ( в разі, якщо дитина є громадянином України) на представника ТОВ ,, Авіаційна Компанія ,, Роза Вітрів ,,.

Це стандартний документ і нотаріус знає як його оформляти. ПІБ людини, яка зустрічатиме дитину, пасажири заповнять в спеціальній декларації на оформлення послуги «Супровід дитини» в аеропорту.

 

Перевезення пасажирів з інвалідністю або з обмеженою рухливістю

  Для забезпечення належного обслуговування та надання необхідної допомоги особам з інвалідністю або з обмеженою рухливістю та особам які мають особливі потреби (інвалід або інша особа, яка бажає отримати додаткове обслуговування в аеропортах вильоту/прильоту), необхідно обов’язково, при укладенні Договору на туристичне обслуговування проінформувати Агента/Туроператора про таку необхідність.

  При наданні такої інформації прохання керуватися відповідними міжнародними кодами, відповідно до стану здоров’я пасажира:

    WCHR (R for ramp) - пасажир здатний піднятися/спуститися по трапу, пересуватися салоном ПС, але для пересування до/від ПС потребує інвалідний візок;

    WCHS (S for steps) - пасажир не здатний піднятися/спуститися по трапу, але може пересуватися салоном ПС, потребує інвалідний візок до/від ПС та підняття в салон;

    WCHC (C for Cabin) - пасажир не здатний пересуватися самостійно, потребує інвалідний візок до/від кабіни ПС, підняття в салон і супроводження до свого місця, але може сидіти під час польоту.

  Загальні правила Перевезення пасажирів з інвалідністю або з обмеженою рухливістю можна переглянути тут

Міжнародні Авіалінії України

Офіційний сайт авіакомпанії: www.flyuia.com

  Авіакомпанія “Міжнародні Авіалінії України (МАУ) – провідна українська компанія, заснована в 1992 році. 100% акцій МАУ знаходяться в приватній власності.

  Основна діяльність “Міжнародних Авіаліній України” – це пасажирські і вантажні перевезення. Флот МАУ включає середньомагістральні і далекомагістральні літаки різних модифікацій, всього 31 авіалайнер. Базовим аеропортом МАУ є міжнародний аеропорт Києва “Бориспіль” (КВР).

  Абсолютним пріоритетом для МАУ є безпека, стандарти якої відповідають найвищим міжнародним вимогам. Авіакомпанія “Міжнародні Авіалінії України” першою в СНД отримала Сертифікат IOSA (Міжнародний аудит експлуатаційної безпеки) та була зареєстрована в міжнародному регістрі якості IATA (Міжнародної асоціації авіаційного транспорту).

  У 2015 році МАУ знову успішно пройшла перевірку на відповідність сучасним вимогам експлуатаційної безпеки та отримала черговий Сертифікат оператора IOSA. Це стало ще одним підтвердженням високого рівня авіаційної безпеки, операційних стандартів і надійності флоту авіакомпанії.


Інформація та послуги

Нормативи МАУ
Багаж
Перевезення дітей
Перевезення пасажирів з особливими потребами
Перевезення пасажирів великої статури
Перевезення тварин
МАУ повертає вартість квитків у разі відмови у візі
Послідовність польотних купонів МАУ
Рівні сервісних зборів при оформленні авіаквитків в офісах і на сайті МАУ
Пасажирський квиток та багажна квитанція
Вибір місць в салоні на рейсах МАУ
Онлайн-сервіси МАУ
Докладніше про онлайн-реєстрацію на постійні рейси
Онлайн-реєстрація
Відстежити багаж онлайн
Мобільний додаток для онлайн-реєстрації
Онлайн-табло МАУ
 
В аеропорту і на борту
Реєстрація та посадка
Київський аеропорт "Бориспіль"
Правила поведінки на борту
Бортовий Скай Шоп
Електронні пристрої
 
Важлива інформація
До уваги пасажирів рейсів, що затримуються
Документи для проходження формальностей в а / п «Бориспіль»
До уваги пасажирів МАУ з квитками на рейси в / з РФ
МАУ в а/п "Бориспіль"
Правила в'їзду в країни Шенгенської зони
Про коректному внесенню паспортних та контактних даних


Спортивне спорядження

  Кожен окремий комплект спортивного спорядження вважається одним місцем багажу, який не повинен перевищувати встановлену норму безкоштовного провозу у відповідному класі обслуговування. Вага кожного місця / комплекту спортивного спорядження не повинна перевищувати 23 кг в будь-якому класі обслуговування.
  У разі перевищення встановленої норми безкоштовного провозу за кількістю місць і / або ваги від 23 кг і до 32 кг спортивне спорядження підлягає оплаті відповідно до тарифів МАУ.
  Великогабаритне спортивне спорядження перевозиться виключно вантажем.

 

До складу кожного лижного комплекту можуть входити тільки такі предмети:
   - одна лижна дошка (сноуборд), одна пара лижних палиць, одна пара лижного взуття.
        або
   - одна пара лиж, одна пара лижних палиць, одна пара лижного взуття.

 

Умови перевезення
  Зазначені предмети повинні бути упаковані в спеціальний чохол для лижного спорядження, щоб уникнути пошкодження іншого багажу. Предмети, що не входять до вищезазначеного переліку, не повинні перебувати в даному чохлі. Якщо лижні черевики не поміщаються в лижний чохол, вони можуть бути окремо упаковані в чохол / сумку для лижних черевиків; при цьому вони будуть вважатися частиною даного комплекту.

  Другий і всі наступні лижні комплекти понад встановлену у відповідному класі обслуговування норми безкоштовного провозу зареєстрованого багажу підлягають оплаті відповідно до правил МАУ.

Знижка 50% на перевезення багажу понад норму
  Заощаджуйте 50% за провезення наднормативного багажу, в тому числі, і спортивного спорядження, сплативши послугу заздалегідь – не пізніш як за 24 години до відправлення Вашого рейсу за розкладом.

 


Бортове харчування на чартерних рейсах

  Авіакомпанія Міжнародні Авіалінії України (МАУ) із задоволенням пропонує своїм пасажирам нову послугу Pre-ordered Meal - попереднє замовлення бортового харчування. Відтепер пасажири чартерних рейсів МАУ можуть заздалегідь замовляти страви відповідно до власних уподобань.

  Асортимент страв включає апетитні гарячі ланчі, сендвічі та десерти, а також спеціальне харчування.

  Меню попереднього замовлення представлені ТУТ.

 

Замовлення даної послуги можливе не менше ніж за 36 годин до вильоту рейсу.

 


Втрачений багаж

У разі, коли багаж не знайдено на видатковому транспортері, необхідно звернутися в офіс розшуку багажу.

Контакти для розшуку багажу в Київському аеропорту «Бориспіль»:

Телефон: +38 (067) 326-92-89; +38 (067) 326-92-90

E-mail: lost_found@ukr.net

Графік роботи: 00:00-17:00 ** 21:00-23:59 (місцевий час)


Контакти для перевірки стану Вашого запиту про розшук багажу:

в системі відстеження багажу World Tracer: перейдіть за посиланням.

в Контактному центрі МАУ: Contact@flyuia.com +38 (044) 581-50-50, 566 (з моб. в Україні).

EMIRATES (ЭМІРЕЙТС)

Офіційний сайт авіакомпанії: www.emirates.com

 

Всі рейси Емірейтс в Дубай приземляються в міжнародному аеропорту Дубая, в Терміналі 3 — це постійний термінал Емірейтс. Сучасний комплекс терміналу максимально спрощує процедури прибуття в Дубай, роблячи проходження всіх етапів, від прильоту до отримання багажу, швидким і ефективним.

 

А. Безкоштовна норма провозу багажу

Емірейтс пропонує одні з кращих умов провезення багажу в світі. Пасажири, які подорожують економічним класом, можуть безкоштовно провозити багаж вагою до 30 кг, бізнес-класом - 40 кг, а якщо Ви летите першим класом, то можете безкоштовно зареєструвати до 50 кг багажу. На маршрутах, що проходять через США, Канаду і Бразилію), змін не відбулося. Скористайтеся калькулятором обмежень на провезення багажу і визначте, які обмеження відносяться до Вас.

 

Б. Правила провезення ручної поклажі

Дозволений обсяг ручної поклажі залежить від того, яким класом Ви подорожуєте.

Пасажирам Першого класу і Бізнес-класу дозволяється взяти з собою в салон два місця багажу: портфель і додатково або невелику сумку, або сумку для одягу. Розміри портфеля не повинні перевищувати 45 х 35 х 20 см; розміри сумки не повинні перевищувати 55 x 38 x 20 см; товщина сумки для одягу не повинна перевищувати 20 см в складеному вигляді. Загальна вага цих двох місць не повинен перевищувати 12 кг.

Пасажирам, які подорожують економічним класом, дозволяється провозити одне місце в якості ручної поклажі, причому розміри цього місця не повинні перевищувати 55 х 38 х 20 см, а вага не повинна перевищувати 7 кг.

Примітка: для пасажирів, що вилітають з Індії, розмір ручної поклажі не повинен перевищувати 115 см за сумою трьох вимірів (довжина + ширина + висота).

Товари, придбані в магазинах безмитної торгівлі Duty Free, такі як спиртні напої, сигарети і парфумерія, також дозволені до перевезення в розумних кількостях у всіх класах. Але в результаті діючих у багатьох аеропортах обмежень на провезення рідин ці товари можуть бути затримані на пунктах огляду.

Виняток може бути зроблено для ручної поклажі більше дозволеного розміру, якщо вона містить цінні або крихкі предмети, розміри яких перевищують дозволені розміри сумки.

Предмети, що перевищують зазначені габарити, можуть бути заборонені до провезення в салоні літаків, вилітаючих з Дубая. У разі неприйняття ручної поклажi співробітниками наземної служби Емірейтс може стягуватися збір у розмірі 50 AED за обробку кожного предмета. Така поклажа буде передана в багажне відділення літака і на неї буде виписана багажна квитанція зареєстрованого багажу.

 

В. Нестандартний багаж

На провезення спортивного інвентарю та музичних інструментів у тому ж обсязі за розміром і вагою, що і на іншу ручну поклажу.

Однак є можливість використовувати для провезення таких предметів пасажирське крісло в салоні, за яке необхідно заплатити окремо.

На додаток до норми провозу зареєстрованого багажу пасажир будь-якого класу обслуговування на будь-який рейс Емірейтс може також без додаткової оплати здати в багаж один набір ключок для гольфу і одну пару взуття для гольфу.

За інший спортивний інвентар вноситься звичайна плата за наднормативний багаж в разі, якщо розміри або вага багажу перевищує встановлені норми.

Деяке спортивне спорядження, наприклад, лижі, може провозитися за додаткову плату.

За допомогою калькулятора обмежень на провезення багажу Ви можете точно визначити, скільки речей можна здати в багаж без внесення додаткової плати і розрахувати розмір оплати провозу наднормативного багажу.

 

Г. Перевезення вагітних

Згідно п 7.4.1 Умов перевезення пасажирів і багажу - розміщені тут  - 

Якщо термін Вашої вагітності понад 28 тижнів, Емірейтс зможе забезпечити Ваше перевезення тільки при пред'явленні Вами медичної довідки, завіреної лікарем належної
кваліфікації. Медична довідка повинна підтверджувати, що Ваша вагітність проходить без  ускладнень, а так само повідомляти передбачувану дату пологів. В медичній довідці повинні бути   чітко прописані крайні терміни, коли Вам дозволено здійснювати польоти. Крім того, при одноплодній вагітності без ускладнень, терміном понад 36 тижнів, Ви зобов'язані отримати попередній допуск до польоту в медичному відділі Емірейтс. Аналогічний допуск до   польоту Ви зобов'язані отримати при багатоплідній вагітності (двійня або трійня) терміном понад 32 тижнів.
Така довідка повинна бути оформлена НА двох мовах - національній і англійській в обов'язковому порядку. Крім цього передбачена відповідальність за достовірність даних про Вашої вагітності.

 

Д. Послуга "Особистий Шофер"

ПОЛОЖЕННЯ ТА УМОВИ

 • Послуга «Особистий шофер» пропонується пасажирам Першого класу і Бізнес-класу Емірейтс в певних містах Африки, Азії, Австралії, Нової Зеландії, Європи, Близького Сходу і Північної Америки. Ви можете дізнатися про існуючі обмеження для кожного з міст.
 • Послугою «Особистий шофер» можуть скористатися тільки пасажири Першого класу і Бізнес-класу з виписаними квитками на рейси Емірейтс. Цією послугою не можуть скористатися пасажири з місцями в листі очікування на рейс Емірейтс і пасажири, які купують квитки перед вильотом рейсу.
 • Послугою «Особистий шофер» не можуть скористатися пасажири інших авіакомпаній і / або в разі спільних рейсів, коли Емірейтс тільки виписує квиток, але не здійснює перевезення пасажирів. Це відноситься до спільних рейсів, виконуваних Korean Airlines, Thai Airways, Oman Air and Jet Airways.
 • Послуга «Особистий шофер» не надається дітям, яких не буде супроводжувати в машині жоден з батьків або опікун.
 • Послугу слід замовляти як мінімум за 48 годин до вильоту рейсу.
 • Якщо при використанні послуги «Особистий шофер» буде перевищено вказане для даного міста граничну відстань, пасажири повинні оплатити таке перевищення за діючими для цього міста тарифами. Оплату за перевищення відстані слід проводити безпосередньо водієві. (В межах Санкт-Петербурга і до 30 км від кільцевої дороги (КАД). За додатковий кілометраж стягується оплата в розмірі 35 рублів за кілометр для пасажирів Першого класу і 25 рублів за кілометр для пасажирів Бізнес-класу).
 • Якщо пасажир відмовляється від послуги «Особистий шофер» без попередньої відміни свого замовлення, внаслідок чого автомобіль подається за вказаною адресою в зазначений час, послуга не буде надана повторно по даному квитку.
 • Послуга «Особистий шофер» надається підрядниками Емірейтс. Авіакомпанія не несе відповідальності за дії або недостатні дії підрядників, а також за недоліки в наданні послуг. Зокрема, Емірейтс не несе відповідальності за збитки, травми або загибель пасажирів, які сталися під час використання цих послуг, за винятком тих випадків, коли ці збитки, травми або загибель відбулися виключно через недбальство співробітників Емірейтс.
 • Деякі маршрути із спеціальними тарифами можуть мати обмеження на послугу «Личный шофер». Будь ласка, перевірте при бронюванні Вашого рейсу.
 • Послуга «Особистий шофер» не надається при отриманні безкоштовних квитків або при безкоштовному підвищенні класу бронювання з економічного до Бізнес-класу.
 • Час подачі машини в рамках послуги «Особистий шофер» не підлягає зміні. Час подачі машини обмовляється заздалегідь і не обговорюється. Водій чекає пасажира не більше 15 хвилин. При очікуванні понад 15 хвилин, водій повідомляє про те, що не може більше чекати і повинен виконувати наступне замовлення.

Для замовлення послуги звертайтеся в агентства, купуючи тур з перельотом Емірейтс!

FLYDUBAI

Офіційний сайт авіакомпанії: www.flydubai.com.

Flydubai  – одна з найбільш швидко зростаючих авіакомпаній на Близькому Сході. Компанія була створена в 2008 році Урядом Дубая, ставши першою бюджетною авіакомпанією міста.

 

Реєстрація на рейс

Реєстрація на рейси відкривається за 3 години до вильоту і закривається за 60 хвилин до вильоту. Якщо пасажири прибудуть пізніше вказаного часу, то не будуть допущені до польоту.

 

Ручна поклажа

Пасажир має право безкоштовно провозити тільки одне місце ручної поклажі (56 см х 45 см х 25 см), не більше 7 кг, разом з однією невеликою сумкою з ноутбуком або невеликий дамською сумочкою.

 

Зареєстрований багаж

Вага зареєстрованого багажу становить не більше 20 кг і обмежена 3 предметами. Кожен предмет або частина не повинна важити більше 32 кг, а розміри не повинні перевищувати 75 см х 55 см х 35 см. Зареєстрований багаж, який перевищує зазначену вагу або розмір не буде прийнятий до перевезення.
За спеціальним запитом пасажир може збільшити вагу багажу, а також вибрати собі будь-яке місце в літаку, від самого економічного до найпросторішого (з тарифами можна ознайомитися на сайті авіакомпанії).

 

Список предметів, заборонених до провезення в багажі

Ручна поклажа або зареєстрований багаж не повинні містити будь-які з наступних предметів:
1) предмети, які можуть поставити під загрозу безпеку повітряного судна або осіб, або майна на борту повітряного судна, зазначені в Технічних інструкціях ICAO з безпечного перевезення небезпечних вантажів по повітрю і правилах перевезення небезпечних вантажів IATA, і в відповідних правилах авіакомпанії. Для отримання більш детальної інформації необхідно звернутися до представників авіакомпанії або їх уповноважених агентів;
2) предмети, які заборонено провозити відповідно до чинного законодавства, актами, наказами або державною політикою кожної держави, з або в яке виконуються польоти;
3) предмети, які обгрунтовано розглядаються непридатними для перевезення, тому що вони небезпечні або через їх вагу, розміри, форму або характеру, тендітні або швидкопсувні з урахуванням, наприклад, типу використовуваного літака;
4) військові матеріали;
5) пасажир не повинен включати до зареєстрованого багажу ламкі і швидкопсувні предмети, цінні речі (в тому числі, наприклад, гроші, ювелірні вироби, дорогоцінні метали), комп'ютери, персональні електронні пристрої, пристрої зберігання даних, будь-які ліки або медичне обладнання, яке може знадобитися в польоті або під час поїздки, або які не можуть бути швидко замінені, якщо втрачені або пошкоджені, ключі від будинку або машини, цінні документи (в тому числі, наприклад, ділові документи, паспорти та інші документи, що засвідчують особу, цінні папери та ін.) і подібні речі.

Список предметів, заборонених до провезення в ручній поклажі:

1) реальне, точну копію або іграшкову зброю, зброю і боєприпаси, вибухові речовини або предмети, що містять вибухові речовини (наприклад, різдвяні крекери або феєрверки) і запальні матеріали; ножі будь-якого роду / типу / форми або розміру; ножі для розкриття конвертів; металеві столові прилади; катапульти; рогатки, леза для гоління і прямі леза (виключаючи безпечні бритви і супутні картриджі); інструменти, дротики, ножиці, пилочки для нігтів, голки і шприци (якщо це не потрібно за медичними показаннями і супроводжується медичним сертифікатом, що підтверджує захворювання); в'язальні спиці; штопори; спортивні бити (в тому числі, наприклад, для бейсболу та софтболу, ключки для гольфу, крикету, але виключаючи тенісні, бадмінтонні і сквош ракетки); жорсткі спортивні м'ячі (у тому числі, наприклад для крикету, хокею, кулі для більярду або снукера); киї для гри в більярд або снукер; пристосування для бойових мистецтв.
2) будь-який предмет, який на думку авіакомпанії і на думку співробітників безпеки аеропорту, може бути використаний в якості або пристосований для використання як зброї, яке потенційно може заподіяти травму або стати причиною недієздатності або представляти будь-яку іншу загрозу безпеці.
Якщо предмет ручної поклажі стає зареєстрованим багажем (будь то на прохання пасажира або тому, що вимагає цього співробітник аеропорту), пасажир повинен негайно видалити з нього всі предмети, які забороняється перевозити в зареєстрованому багажі.

 

Перевезення вагітних пасажирів, новонароджених дітей та немовлят

Вагітні жінки приймаються на борт після завершення 27-го тижня вагітності, тільки якщо буде наданий медичний висновок або лист, за підписом і печаткою лікаря або акушерки, що мають, на думку авіакомпанії, достатню кваліфікацію, із зазначенням точної кількості тижнів вагітності, передбачуваної дати пологів, за умови, що стан вагітності є нормальним, з підтвердженням, що в змозі перенести принаймні подорож в один кінець. Якщо медичний висновок або лист не покриває зворотний заброньований політ, має бути отримано інший медичний висновок або лист. Медичний висновок або лист повинен бути написаний англійською мовою і дата видачі повинна бути не пізніше, ніж за сім (7) днів до дати вильоту.

Авіакомпанія відмовить у перевезенні по завершенні 35-го тижня вагітності. Будь-який зворотній політ повинен плануватися і бути здійснений до завершення вищезгаданого 35-го тижня.

При багатоплідній вагітності, таких як двійня або трійня, авіакомпанія приймає на борт для перевезення до завершення 32-го тижня вагітності. Будь-який зворотний планований рейс повинен бути здійснений до завершення вищезгаданого 32-го тижня.

Якщо дана категорія пасажирів надає невірну інформацію про термін вагітності, і згодом буде потрібно в польоті медична допомога, або маршрут польоту буде змінений, для надання медичної допомоги, в зв'язку з вагітністю, пасажир буде зобов'язаний відшкодувати всі понесені авіакомпанією витрати в зв'язку з цим.

Перевезення новонароджених дітей буде дозволено після 14 днів після пологів. При перельоті з дитиною (у віці від 14 днів до двох років), дитина повинна сидіти на місці батька. Якщо дитині виповнюється 2 роки під час подорожі, має бути куплено додаткове місце для дитини. Дорослий може супроводжувати не більше 2 дітей, при цьому, одна дитина (мінімальний вік 6 місяців) сідає в дитяче автомобільне крісло, яке кріпиться до сидіння літака. Додаткове місце необхідно придбати для кріплення автомобільного сидіння.

 

Перевезення пасажирів з обмеженими можливостями

Там, де це потрібно місцевими законами, пасажир з обмеженими фізичними можливостями, що вимагає спеціальної допомоги, може безкоштовно перевозити 2 допоміжних засоби, що полегшують мобільність. Такі права можуть бути надані за попереднім повідомленням за 48 годин у зв'язку з можливими обмеженнями місця на борту повітряного судна, і за умови застосування відповідного законодавства, що стосується перевезення небезпечних вантажів. Якщо необхідна спеціальна допомога, з огляду на те що, пасажир не в змозі погодувати себе або скористатися туалетом без сторонньої допомоги, або евакуюватися з салону літака без сторонньої допомоги, або є особливі потреби, які вимагають спеціального обладнання, авіакомпанія візьме на борт, тільки якщо:
- до початку посадки пасажир отримав дозвіл від лікаря, якого авіакомпанія вважає досить кваліфікованим;
- пасажира супроводжує особа, яка в змозі йому допомогти.

 

Перевезення дітей без супроводу

Авіакомпанія не приймає на борт дітей у віці до 12 років (на дату здійснення відповідного рейсу), без супроводу щонайменше одного з батьків або опікуна, якому не менше 16 років. Супроводжуючий батько або опікун повинен мати можливість подорожувати на підставі того ж підтвердження бронювання.

 

Тварини

До перевезення не приймаються тварини на всіх рейсах flydubai.

 

Послуга вибору місця в літаку

Авіакомпанія flydubai надає платне бронювання певного місця в літаку. Для уточнення наявності місць і тарифу необхідно робити запит до відділу авіаперевезень TEZ TOUR міста вильоту на адресу:

Бронювання і підтвердження місця в літаку проводиться тільки при підтвердженому проживанні і 50% оплаті заявки.
Заброньовані квитки з місцями неможливо анулювати або змінити.

 

Харчування на борту

Авіакомпанія надає широкий вибір гарячих і холодних закусок і багатий асортимент напоїв. Харчування не включено у вартість квитка, купується тільки на борту літака, розцінки на меню представлені на сайті авіакомпанії.

 

Зміна даних

Будь-яка зміна даних в виписаному квитку не допускається.

 

Інші правила перевезення

У разі неявки пасажира на рейс а/к flydubai (NO SHOW) в пункті початкового вильоту, всі наступні польотні сегменти по авіаквитку підлягають автоматичної ануляції.

 

TURKISH AIRLINES

Офіційний сайт авіакомпанії: www.turkishairlines.com

 

 

А. Пасажири з обмеженими фізичними можливостями (ПОФВ)

Хворі пасажири повинні пред'являти довідку з аеропорту або від свого лікуючого лікаря, який вказує, що не існує медичних протипоказань для їх подорожі літаком. Ця довідка має бути датована не раніше ніж 10 днями до дати вильоту. Вона повинна бути написана англійською або турецькою мовою.

Пасажири, яким під час польоту потрібен спеціальний догляд, повинні подорожувати з супроводом.

Пасажирам з обмеженими фізичними можливостями медичний дозвіл не вимагається. Ці пасажири можуть подорожувати без супутника, тільки якщо не потрібна допомога в аеропорту або під час посадки / висадки.

Замовлення носилок приймається, щонайменше, за 24 години до часу вильоту за розкладом.

 

Б. Спеціальне медичне обслуговування

Пасажири, що пересуваються на кріслах-візках або носилках, переміщаються з літака в термінал і з терміналу в літак за допомогою професійної медичної команди - C.S.S G?venlik ve Hizmet Isletme San.Tic.Anonim Sirketi и Logistik Kargo Hiz. Ic ve Dis Tic. Ltd. Sti., що складається з 8-ми фахівців і надає послуги 24 години на добу.

Ваше замовлення на крісло-каталку може бути негайно виконано групою фахівців біля стійки реєстрації.

Turkish Airlines повинні бути повідомлені про Вашу заявку безпосередньо при бронюванні.

 

В. Домашні тварини

Кішок, собак і птахів, що мають дійсний сертифікат про здоров'я та щеплення / дозвіл на в'їзд в країну призначення можна брати в салон в окремій клітці. Не згаданих вище тварин можна перевозити за допомогою служби вантажоперевезень.

Процедури:

 • Для перевезення цих тварин в салоні необхідно бронювання.
 • Ці тварини допускаються в спеціальних контейнерах для домашніх тварин розміром 45×35×23 см, і передбачається, що пасажири самі повинні подбати про наявність таких контейнерів. Загальна вага тварини і контейнера не повинна перевищувати 6 кг.
 • Худоба не провозиться в салоні при здійсненні рейсів в Сполучене королівство, Саудівську Аравію, Південну Африку і т.д. через правила про охорони здоров'я.
 • Собаки, які допомагають сліпим і глухим пасажирам, можуть безкоштовно перевозитись в салоні поза клітками (виключаючи Сполучене королівство).
 • На клітці повинна бути бірка, що засвідчує як пасажира, так і тварину.

Г. Інформація про багаж

Загальна інформація

Багаж включає в себе одяг, предмети особистого користування і необхідне спорядження, щоб забезпечити пасажиру комфорт і зручність під час подорожі.

Пасажирам слід перевірити свій багаж на наявність в ньому небезпечних предметів.

 • Будь ласка, збирайте свій багаж самостійно, або контролюйте цей процес. Ніколи не приймайте від інших людей речі, щоб передати їх тому, кого Ви не знаєте.
 • Згідно з повідомленням Американської Служби Транспортної Безпеки, пасажирам забороняється провозити в ручній поклажі або на собі ліхтарі і подібні освітлювальні прилади.
 • Будь ласка, заздалегідь уточніть про правила і обмеження провезення багажу в країні, куди Ви прилітаєте.

Компанія Турецькі Авіалінії відмовляється провозити багаж при обставинах, зазначених нижче:

Коли провозиться багаж:

 • Становить небезпеку для польоту, пасажирів та іншого вантажу;
 • Не запакований належним чином;
 • Провозяться в багажі речі заборонені до вивезення урядом країни відправлення, пересадки, транзиту або прибуття;
 • Перевищує встановлені норми за розміром і обсягом;
 • Якщо одна частина багажу перевищує 32 кг.

Гранична вага багажу, виробленого без доплати до вартості квитка

Клас Вага
Перший клас 60 кг
Бізнес-клас 40 кг
Економ-клас 30 кг
Дитина
(Вік 0-2 роки)
10кг+1 повністю розбирається дитяча коляска (розмір складових частин не повинен перевищувати 115 см)


Таблиця, яка регулює правила провезення багажу в США і Канаді

Клас Кількість Максимальна вага
для кожного предмета
максимум розмір
(висота + ширина + довжина)
Перший клас 2 предмета 32 кг Розмір кожної одиниці багажу максимум 158см
Бізнес-клас 2 предмета 32 кг Розмір кожної одиниці багажу максимум 158см
Економ-клас 2 предмета 23 кг розмір 1.і 2.багажа 273 см
Дитина
(Вік 0-2 роки)
1 предмет +1 повністю розбирається дитяча коляска 23 кг 115 см


Ручна поклажа

Ручна поклажа провозиться пасажиром на борту літака. Ручну поклажу необхідно розмістити під кріслом, що стоять попереду або в спеціально передбачених відсіках над кріслами. Відповідальність за багаж, що провозиться в ручній поклажі несе пасажир.

Гранична вага ручної поклажі

Клас Кількість Максимальна вага для кожного предмета Максимальний розмір для кожного предмета
Бізнес-клас 2 предмета 8 кг (кожен предмет) 23x40x55 см.
Економ-клас 1 предмет 8 кг 23x40x55 см.


Ручну поклажу слід маркувати спеціальними ярликами для ручної поклажі. Контроль ручної поклажі проводиться під час реєстрації на рейс і / або при посадці.

На додаток до ручної поклажі кожен пасажир має право провозити на борту літака:

 • 1 пальто або ковдру
 • 1 жіночу сумку
 • 1 маленька фотокамера
 • 1 дитяча коляска
 • Дитяча пляшечка з харчуванням

Якщо Ви бажаєте провозити на борту літака понад однієї одиниці багажу, Вам необхідно забронювати додаткове місце. Для більш докладної інформації, будь ласка, зв'яжіться з нашим агентом з бронювання.

 

Небезпечні речовини

З метою безпеки забороняється провозити в багажі або ручній поклажі наступні предмети:

 • Портфелі та кейси з кодовим замком і сигналізацією, літієві батарейки окремо від пристроїв, для яких вони призначені, і / або піротехніку;
 • Вибухові речовини, боєприпаси, феєрверки і спалахи;
 • Газ (займистий, незаймистий, охолоджений і отруйний), горючі рідини та аерозолі;
 • Займисті рідини, такі як заправка для запальничок, фарби, розчинники.
 • Займисті речовини, такі як сірники та інші легкозаймисті предмети, речовини, здатні до мимовільного займання, речовини, які при контакті з водою виділяють займистий газ;
 • Речовини які окислюються (такі як відбілюючий порошок і перекис);
 • Отруйні (токсичні) і речовини, здатні викликати зараження;
 • Радіоактивні матеріали;
 • Корозійні речовини (такі як ртуть, що міститься в термометрах, кислоти, луги і батарейки, які містять рідину);
 • Паралізуючі засоби, такі як газовий балончик, перцевий балончик, і інші речовини, що містять дратівливі засоби або паралізуючі речовини;
 • Речовини, здатні намагнічувати;
 • Кисневі прилади.

Інші правила провезення багажу

Обмеження на перевезення багажу та ручної поклажі, яка вступають в силу з 20 квітня 2009 року.

З 20 квітня 2009 року в аеропортах діють обмеження на провезення рідин, гелів і аерозолів в ручній поклажі авіапасажирів.

 • Що знаходяться при пасажирах: рідини, гелі та аерозолі, що відносяться до безпечних в ємкостях місткістю не більше 100 мл упаковані в надійно закритий прозорий пластиковий розміром 20см Х 20см пакет, об'ємом не більше 1 л - 1 (один) пакет на пасажира.
 • Виняток з перевезення мають ліки, дитяче харчування і спеціальні дієтичні потреби.
 • Рідини: воду та інші напої, супи, сиропи; креми, лосьйони та масла; духи; спреї; гелі, включаючи гелі для волосся та душу; вміст балончиків, включаючи пінку для гоління, інші пінки і дезодоранти; пасти, включаючи зубні; суміші рідких і твердих речовин; туш; рідкі помади, рідина для контактних лінз, будь-які інші подібні речовини.

Duty-Free

Рідини, придбані в магазинах безмитної торгівлі (Duty-Free) в аеропорту і на борту літака, повинні бути упаковані в надійно закритий пластиковий пакет, що забезпечує ідентифікацію доступу до вмісту пакета протягом польоту, на якому є достовірне підтвердження того, що ця покупка зроблена в аеропортових магазинах дьюті фрі або на борту повітряного судна.

Будь ласка, не відкривайте пакети до кінцевого пункту призначення, в іншому випадку в контрольних пунктах служба безпеки мають право вилучити рідкі речовини з відкритих пакетів.

Відкрийте для себе світ дивовижних подорожей

з міжнародним туроператором TEZ TOUR

Кишинів
Болгарія
Варна
Софія
Естонія
Таллінн
Казахстан
Актобе
Алмати
Астана
Караганди
Костанай
Оскемен
Павлодар
Семей
Шимкент
Киргизія
Бішкек
Литва
Вільнюс
Каунас
Молдова
Кишинів
Румунія
Арад
Бухарест
Клуж-Напока
Орадя
Сучава
Тиргу-Муреш
Тімішоара
Яси
Узбекистан
Ташкент
Вже обрано скинути
Точна дата Період вильоту Весь місяць
на 6 - 10 ночей
Додаткові параметри
Курорти
Колекції та фільтри
Готелі
Категорія готелю
Тип харчування
Додаткові параметри
Бюджет
Склад туру
Промокод
Сховати додаткові параметри
Вже обрано
Найти на карте
Почніть вводити назву міста, курорту або готелю, після чого виберіть один із запропонованих варіантів
Додаткові параметри
Основні параметри
Категорія готелю
люба
+
Тип харчування
Рейтинг не нижче чим
Тип тарифу
Опції
Додаткові параметри
Бюджет
Промокод
Сховати додаткові параметри
Вже обрано скинути
Всі напрямки (40)
Австрія
Азербайджан
Білорусь
Болгарія
Великобританія
Вірменія
Греція
Грузія
Домінікана
Естонія
Єгипет
Ізраїль
Іспанія
Італія
Казахстан
Киргизія
Латвія
Литва
Маврикій
Малайзія
Монако
Нідерланди
Німеччина
ОАЕ
Польща
Португалія
Росія
Сербія
Таджикистан
Таїланд
Туреччина
Угорщина
Узбекистан
Україна
Фінляндія
Франція
Хорватія
Чехія
Швейцарія
Швеція
Період Точна дата
 • В одну сторону
 • Туди і назад
Почніть вводити назву аеропорту, міста, курорту або готелю, після чого виберіть один із запропонованих варіантів
Почніть вводити назву міста, курорту або готелю, після чого виберіть один із запропонованих варіантів
Повний текст Угоди про обробку персональних даних

Перетягніть прапор в потрібну точку на карті
OK
Для зручності користувачів, надання персоналізованої інформації, запам'ятовування особистих переваг і налаштувань сайту наш сайт використовує файли cookie та інші аналогічні технології. Для користування сайтом Ви повинні підтвердити Вашу згоду на використання зазначених технологій. Детальніше
Приймаю