Популярные направления TEZ TOUR:
  • всі країни
  • Summer
  • Все включено
  • Гірськолижні
  • Екзотика
  • Екскурсійні
  • З дітьми
  • Зима
  • Пляжні

Чому TEZ TOUR

1. TEZ TOUR є одним з провідних туроператорів, існуючий на туристичному ринку більше 22 років. До складу TEZ TOUR входить більше 20 міжнародних компаній, які відправляють туристів з України, Росії та інших країн ближнього зарубіжжя. Власні офіси туроператора приймають бажаючих відпочивати в 12 країнах світу, де також є представництва компанії. Робота приймаючих офісів будується за чіткою налагодженою схемою, що дозволяє оперативно обробляти заявки агентств, підтверджувати їх і організовувати відпочинок на вищому рівні.
2. TEZ TOUR – член Асоціації лідерів турбізнесу України (АЛТУ), переможець конкурсу & laquo; Вибір року & raquo; у 2005 - 2010 роках в номінації & laquo; Туроператор року & raquo;, переможець & laquo; Ukrainian Travel Awards & raquo; в 2006, 2007, 2008 і 2010 роках в номінації & laquo; Лідер в масовому сегменті».
3. TEZ TOUR працює тільки з перевіреними і надійними партнерами. Авіаперевезення здійснюються найбільшими авіакомпаніями з сучасним авіапарком - Австрійські Авіалінії, МАУ, Windrose і інші. Взаємовигідні домовленості про співробітництво укладені також з провідними ланцюжками готелів (такими як Mariott, Sheraton, LeMeridien, SolMelia, Princess і т.д).
4. TEZ TOUR здійснює індивідуальний підхід до організації турів будь-якого рівня, аж до VIP і incentive-груп, проводить поетапний контроль якості обслуговування поїздок.
5. TEZ TOUR забезпечує повну технічну та інформаційну підтримку, безкоштовний WI-FI доступ до високошвидкісного інтернету в фірмових автобусах компанії, sim-карти і usb-модеми на вимогу. Здійснює візову підтримку, медичну страховку, всі види трансферів: групові, індивідуальні, VIP.
6. TEZ TOUR пропонує популярні і унікальні екскурсійні та індивідуальні культурні програми, здійснює розробку ексклюзивних туристичних маршрутів і приватних поїздок, забезпечуючи безпеку на всьому шляху проходження.
7. TEZ TOUR пропонує завжди найкращі ціни. Фахівці компанії допоможуть не розгубитися у величезному виборі напрямків, виборі готелю. Професійно підберуть путівку з найкращим співвідношенням ціни і якості.
8. TEZ TOUR успішно працює в системі он-лайн бронювання. Високий рівень організації веб-сайту компанії, зручність його використання дозволяє клієнту самостійно вибрати варіанти поїздки, вказавши всі необхідні параметри і вимоги.
9. TEZ TOUR допомагає клієнтам компанії також розумніше планувати свій відпочинок і може запропонувати економічну туристичну путівку, і при цьому не втратити на якості відпочинку.
10. TEZ TOUR - це великий туроператор, що працює відповідно до чинного законодавства і відповідає за якість своєї роботи, який приділяє особливу увагу контролю послуг, що надаються на всіх етапах. Кожен напрямок компанії безперервно розвивається, і в цей процес залучені всі партнери TEZ TOUR. Результатами своєї роботи компанія постійно підтверджує свій слоган - Високі Технології Туризму.

 

Ми допоможемо Вам спланувати відпустку Вашої мрії і втілити її в життя!

Київ
Україна
Дніпро
Запоріжжя
Київ
Львів
Миколаїв
Одеса
Харків
Херсон
Болгарія
Варна
Софія
Естонія
Таллінн
Казахстан
Актобе
Алмати
Астана
Караганда
Костанай
Павлодар
Семей
Усть-Каменогорськ
Шимкент
Киргизія
Бішкек
Латвія
Рига
Литва
Вільнюс
Каунас
Молдова
Кишинів
Румунія
Арад
Бухарест
Клуж
Орадя
Сучава
Тиргу-Муреш
Тімішоара
Ясси
Узбекистан
Ташкент
Вже обрано скинути
Точна дата Період вильоту Весь місяць
на 7 - 10 ночей
Додаткові параметри
Курорти
Колекції та фільтри
Готелі
Категорія готелю
Тип харчування
Додаткові параметри
Бюджет
Склад туру
Промокод
Сховати додаткові параметри
Київ
Вже обрано скинути
Київ (IEV), Україна
Додайте напрямки поруч з м. Київ
Миколаїв (NLV), Україна
Havryshivka Вінницький International (VIN), Україна
Гомель (GME), Білорусь
Точна дата Період вильоту Весь місяць
Точна дата Період вильоту Кількість ночей
Скласти складний маршрут
Авіа знижки
Вже обрано скинути
Всі напрямки (30)
Kazakhstan
Австрія
Азербайджан
Великобританія
Грузія
Данія
Домінікана
Естонія
Єгипет
Ізраїль
Іспанія
Італія
Латвія
Литва
Монако
Нідерланди
ОАЕ
Польща
Португалія
Росія
Сербія
Словенія
Таїланд
Туреччина
Угорщина
Україна
Франція
Хорватія
Швейцарія
Швеція
Період Точна дата
Повний текст Угоди про обробку персональних даних

Перетягніть прапор в потрібну точку на карті
OK
Для зручності користувачів, надання персоналізованої інформації, запам'ятовування особистих переваг і налаштувань сайту наш сайт використовує файли cookie та інші аналогічні технології. Для користування сайтом Ви повинні підтвердити Вашу згоду на використання зазначених технологій. Детальніше
Приймаю