Популярные направления TEZ TOUR:
 • всі країни
 • Summer
 • Все включено
 • Гірськолижні
 • Екзотика
 • Екскурсійні
 • З дітьми
 • Зима
 • Пляжні

Пам'ятка туриста

Пам'ятка туриста по Маврикію

Файли для завантаження:

 1. Пам'ятка туриста по Маврикію (дата публикації 25.10.2016)
 2. Правила перетинання державного кордону громадянам України (дата публикації 10.05.2018)

Перед виїздом в аеропорт

 1. Перевірте наявність наступних документів:

- закордонний паспорт (звертаємо вашу увагу, що відповідно до розпорядження ІКАО починаючи з 24 листопада 2015 року для перетину кордонів іноземних держав закордонні паспорти повинні в обов'язковому порядку бути машинозчитувальні);

- ваучер;

- страховий поліс;
- авіаквиток;
- фінансові кошти (з розрахунку близько 100 доларів США в день);
- якщо з вами летить дитина до 16 років - нотаріально завірений дозвіл на виїзд за кордон дитини від кожного з батьків, що не бере участі в поїздці і свідоцтво про народження дитини;
- якщо у батьків різні прізвища - свідоцтво про народження дитини.

Рекомендуємо взяти з собою ксерокопії закордонного й українського паспортів, свідоцтва про народження дитини, якщо летите разом з дитиною.

         2. Загляньте в ваш авіаквиток і перевірте аеропорт і час вильоту.

Час польоту

Переліт від Києва до Маврикія (Міжнародний аеропорт імені сера Сівусагур Рамгулама) становить орієнтовно від 13 годин 15 хвилин (включаючи час стикування в проміжних аеропортах) і більше, залежно від обраної авіакомпанії (прохання уточнювати інформацію при бронюванні туру).

Сайт аеропорту Маврикія: http://aml.mru.aero / Кодування аеропорту: MRU

Правила безвізового в'їзду на Маврикій

Громадянам Росії, України, Казахстану, Білорусі, які в'їжджають на територію Маврикія, після прильоту проставляється безкоштовна туристична віза на термін до 30 днів. Для отримання візи на паспортному контролі необхідно:

 • Пред'явити закордонний паспорт, Термін дії якого повинен покривати весь період перебування на території Маврикію;

 • Пред'явити заповнену міграційну карту;

 • За запитом службовця паспортного контролю пред'явити зворотній квиток;

 • За запитом службовця паспортного контролю пред'явити ваучер;

 • У рідкісних випадках, при необхідності, на вимогу службовця паспортного контролю, пред'явити (тільки для перевірки) фінансові кошти (з розрахунку близько 100 доларів США на людину в день).

Після прибуття в аеропорт Маврикію

Після прибуття в аеропорт Маврикію спочатку ви потрапляєте в зону паспортного контроля. Дотримуйтесь покрокової інструкції:

 1. До того, як пройти паспортний контроль, перевірте, чи заповнили ви міграційну картку (як правило, міграційну картку видають в літаку перед посадкою; якщо в літаку вам картку не видали, візьміть її до паспортного контролю і заповніть англійською мовою).

 2. Пройдіть паспортний контроль.

 3. Отримайте свій багаж. На моніторах над стрічками для багажу зазначено той рейс, багаж з якого буде видаватися на даній стрічці.

 4. Пройдіть митний контроль - багаж ретельно перевіряють (для перевірки митникам необхідно надати всі речі).

 5. Після митного контролю зверніться в зону прильоту, де в формі і з табличкою TEZ TOURбіля стійки «25» вас буде зустрічати представник приймаючої компанії «SEGATours».

 6. Пред'явіть ваш ваучер представнику приймаючої компанії (1 екземпляр) та отримаєте взамін інший ваучер компанії SEGA Tours (по ряду готелів ваучери не обмінюється).

 7. Отримайте від представника компанії інформаційну пам'ятку (просимо ретельно ознайомитися з інформацією в пам'ятці - містить важливі дані по зворотному виїзду, контакт російськомовного гіда і т.д.).

 8. Представник приймаючої компанії направить вас на трансфер. Пройдіть на трансфер.

Після прибуття в готель

 1. Підійдіть на рецепцію, де вам дадуть реєстраційну картку.
 2. Заповніть реєстраційну картку на англійській мові.
 3. Здайте заповнену реєстраційну картку, ваучер (1 екземпляр), закордонний паспорт (закордонний паспорт повернуть назад після зняття ксерокопії).
 4. Чекайте заселення. Офіційний час заселення в готель - 14.00. До цього часу можна користуватися всіма послугами на території готелю, залишивши речі в камері схову. При заселенні вам видадуть ключі від номера.
 5. Після заселення в номер ознайомтеся з наданою готелем інформацією. Зверніть увагу на те, які послуги є платними і скільки вони коштують (як правило, інформація знаходиться в папці і лежить на столі або тумбочці).

Зустріч з російськомовним представником приймаючої компанії

Час і дата зустрічі з представником приймаючої сторони «SEGA Tours» позначені в інформаційній пам'ятці, наданої вам в аеропорту після прильоту. У призначений час просимо підійти до представника SEGA Tours, що очікує вас в холі готелю з табличкою або прапорцем TEZ TOUR, який надасть детальну інформацію по екскурсіях і відповість на виниклі питання.

За всіма питаннями та проблемам звертайтеся до представника приймаючої компанії «SEGA Tours» або на рецепцію готелю. Координати представника «SEGA Tours» (ім'я, мобільний телефон) вказані в інформаційній пам'ятці, наданої вам в аеропорту після прильоту.

Напередодні вильоту додому

 1. Підійдіть на рецепцію, перевірте, чи є у вас неоплачені рахунки за додаткові послуги (користування міні-баром, телефоном тощо.). При наявності заборгованостей оплатіть їх.
 2. Час зворотнього трансферу зазначено в інформаційній пам'ятці, наданої вам в аеропорту після прильоту.

Виїзд з готелю

Час і деталі зворотноього виїзду з готелю вказані в інформаційній пам'ятці, наданої вам в аеропорту після прильоту - прохання ретельно ознайомитися з інформацією!

У день від'їзду необхідно до 12.00 звільнити номер, здати ключі.

У разі денного або нічного виїзду з готелю після звільнення номера свій багаж ви можете залишити в камері зберігання готелю.

Перед звільненням і виселенням з номера переконайтеся, що в сейфі, тумбочках, шафі і т.п. вами не було забуто будь-яких речей, документів, грошей і т.п.

Щоб уникнути різних ускладнень / затримок, переконливо просимо не спізнюватися і підходити на трансфер строго в зазначений час.

Перед від'їздом з готелю перевірте наявність ваших валіз.

Приїзд в аеропорт Маврикія для вильоту

 1. Після прибуття в аеропорт отримаєте ваш багаж.
 2. Пройдіть в зал міжнародних вильотів.
 3. Підійдіть до стійки реєстрації, де вказано номер вашого рейсу.
 4. Пройдіть реєстрацію на рейс (надайте закордонний паспорт і квиток).
 5. Здайте багаж на стійці реєстрації.
 6. Отримайте посадковий талон. Зверніть увагу на номер виходу і час посадки на борт літака (в посадковому талоні вихід позначається словом GATE, час - TIME).
 7. Пройдіть паспортний контроль (надайте закордонний паспорт).
 8. Пройдіть в зал вильоту і чекайте оголошення на посадку вашого рейсу.

Корисна інформація

Аптечка

Перед поїздкою сформуйте і захопіть з собою аптечку першої допомоги, яка допоможе вам при легких нездужання, заощадить ваш час на пошуки лікарських засобів і позбавить від проблем спілкування іноземною мовою, крім того безліч ліків можуть у різних країнах носити різні найменування.

Рекомендуємо взяти з собою:

 • болезаспокійливі і серцево-судинні засоби;

 • засоби від нетравлення шлунка;

 • жовчогінні;

 • препарати проти нудоти в транспорті;

 • засіб від укусів комах;

 • перев'язувальний матеріал;

 • водонепроникний лейкопластир;

 • бар'єрні контрацептиви;

 • очні краплі;

 • сонцезахисні засоби.

Час

Різниця в часі з Москвою і Мінськом: + 1 година / з Києвом: + 1 година влітку і + 2 години взимку / з Астаною: - 2 години.

Гроші

Місцева грошова одиниця - маврикійська рупія (MUR), дорівнює 4200 центам. 42 грн. приблизно дорівнює 36 MUR / 46 грн. ≈ 39 MUR (курси плаваючі). В обігу знаходяться банкноти номіналом в 5, 50, 100, 200, 500, 1000 і 2,000 рупій / монети - 1, 5 і 10 рупій. Ввезення і вивіз іноземної валюти необмежений (необхідна декларація на суми, що перевищують 500,000 MUR ≈ 591 грн.). Обміняти валюту можна в аеропорту після прильоту (вигідний курс), банках або обмінних пунктах. Обмін рупій на іноземну валюту проводиться тільки в аеропорту при виїзді з країни. У всіх готелях, а також у багатьох ресторанах, магазинах та інших закладах приймаються кредитні карти American Express, Visa, Diners, MasterCard. Також повсюдно встановлені банкомати.

 • Доларові купюри випуску 2004 року або раніше НЕ приймаються і обміну НЕ підлягають.

Здоров'я і медичне обслуговування

Для в'їзду на Маврикій ніяких спеціальних щеплень не вимагається.

У країні працюють як державні, так і приватні лікувальні установи. Медичне обслуговування іноземних громадян здійснюється на платній основі. Як правило, приватні клініки обладнані краще державних госпіталів, проте їхні послуги можуть коштувати в кілька разів дорожче. У всіх госпіталях і клініках цілодобово діють приймальні покої для надання екстреної медичної допомоги. Аптеки, як правило, відкриті тільки в денний час, а у вихідні дні працюють за скороченим графіком.

При наявності страхового поліса обслуговування здійснюється безкоштовно або з наступною компенсацією витрат відповідно до страхового полісу (див. Пам'ятку, прикладену до страхового полісу). При настанні страхового випадку необхідно звернутися в страхову компанію за телефонами, вказаними в страховому полісі. Тільки при безпосередньому інформуванні страхової компанії і координуванні нею ваших дій буде надано безкоштовне (або з наступною компенсацією витрат) обслуговування.

Напруга електромережі

Напруга електромережі 220 В. Тип розетки - «G» (британський стандарт - потрійна вилка з прямокутними контактами).

Релігія

Сповідаються індуїзм - 48,5%, християнство - 32,7% (з них 23,6% - католицтво), іслам - 17,3%, буддизм - 0,4%.

Мова

Рідною мовою є креольська, державною - англійська. Широко використовується французька мова. Також, завдяки чималій кількості іммігрантів, часто можна почути мова на хінді, урду, бходжпури, Марат, віз, тамільською, мандарині і ряді інших мов.

Сувеніри

Дерев'яні моделі кораблів, сувеніри з птахом Додо, справжній маврикійський ром, чай, спеції, вироби з кашеміру, текстильні вироби з традиційною маврикійською вишивкою, плетені кошики або навіть брелочки з кольоровою землею стануть для вас приємними і незабутніми подарунками з відпочинку.

Митниця


На територію Маврикія дозволено безмитне ввезення особистих речей і наступних товарів. Зазначені обмеження поширюються також на товари, придбані в магазинах безмитної торгівлі Duty Free (провезення алкогольної і тютюнової продукції дозволений тільки особам які досягли 16 років):

 • тютюн - до 250 г або 200 сигарет;
 • міцні алкогольні напої - до 1 л;
 • вино і пиво - до 2 л; туалетна вода - до 250 мл;
 • духи- до 100 мл .;
 • відео / фотокамера і інша оргтехніка - по одному предмету кожного найменування;
 • 1 музичний інструмент;
 • 1 дошка для серфінгу;
 • рибальське спорядження, за винятком рушниць будь-якого типу;

На територію Маврикія заборонено ввезення:

 • наркотичних речовин;
 • матеріалів порнографічного характеру;
 • цукрової тростини;
 • грунту, мікроорганізмів;
 • безхребетних тварин;
 • золота в монетах або злитках;
 • спорядження для підводного полювання;
 • водних мотоциклів.

З території Маврикію заборонений вивіз виробів з корала і піднятих з дна моря живих або мертвих раковин, коралів і т.п.

При перевезенні тварин або рослин на Маврикій необхідно пройти фітоконтроль / ветеринарний контроль, а також в обов'язковому порядку мати відповідний дозвіл міністерства сільського господарства Маврикія.

Для ввезення тварин або продуктів тваринного походження крім дозволу міністерства сільського господарства Маврикія необхідний і санітарний сертифікат, виданий в країні походження. Собаки і кішки підлягають карантину тривалістю 5 днів, птахи та інші види тварин - 2 місяці.

Транспорт / прокат автомобілів і мотоциклів

Отримати детальну інформацію та розцінки на оренду автомобілів і мотоциклів (в тому числі Harley Davidson) можливо у представника приймаючої компанії «SEGA Tours» під час його візиту в ваш готель (дата, час, ім'я та телефон гіда позначені в інформаційній пам'ятці, наданий зустрічаючим представником в аеропорту після прильоту).

В країні встановлено лівосторонній дорожній рух. Для керування транспортними засобами на території Маврикію допускається використання українського водійського посвідчення. Однак в деяких випадках влада може вимагати від водія проходження короткостроковій перепідготовки з урахуванням лівостороннього руху.

До острова Родрігес, що знаходиться під юрисдикцією Маврикія, щодня виконуються рейси а / к Air Mauritius.

Чайові

Чайові вітаються, сума на ваш розсуд.

Етикет поведінки, заборони і рекомендації:

 • при відвідинах мечеті, індуїстських храмів та інших місць поклоніння слід дотримуватися деяких етичних норм: одяг повинен бути скромним (футболки / сорочки / блузи, які прикривають плечі, і шорти / спідниці / брюки, що прикривають коліна); перед входом треба обов'язково знімати взуття; не прийнято голосно розмовляти чи сміятися; фотографувати місця поклоніння допускається тільки з дозволу служителя відповідного храму, мечеті і т.п.
 • маврикійським законодавством заборонено куріння в громадських місцях.
 • фотографувати місцевих жителів можливо лише з їх на те дозволу.
 • Маврикійці - доброжелюбний, привітний народ. Зберігайте в спілкуванні з місцевим жителями спокій і посмішку. Гнів і грубість тут не вітаються і є ознакою невихованості.
 • суворо заборонено підводне полювання.
 • строго заборонено торкатися і тривожити представників морської фауни, ламати і витягувати з води живі і мертві корали і раковини.
 • для того, щоб убезпечити себе від сонячних опіків і можливого прояву сонячної алергії, рекомендуємо постійно використовувати сонцезахисні креми з індексом в 40-60 одиниць.
 • радимо мати при собі репеленти від комарів і комах.
 • погода мінлива, раптово можуть проходити достатночно сильні, але нетривалі дощі - рекомендуємо мати при собі дощовики або парасольки.

Телефон

На Мавркіі є три оператора мобільного зв'язку - Orange, Emtel і Chili (MTML). Вартість дзвінка в Україну становить близько 10 маврикійських рупій (≈ 28-30 центів США) за хвилину.

Також по всьому острову розташовані численні таксофони. Розмови з таксофонів можна оплачувати як монетами, так і спеціальними телефонними картками (продаються в сувенірних / тютюнових лавках і в готелях) - вартість розмови обчислюється одиницями, напрмер, півхвилини розмови з Україною обійдуться приблизно в 6 одиниць. Чим більше номінал картки, тим нижче вартість однієї одиниці.

Міжнародні дзвінки зі стаціонарних телефонів в готелях, як правило, досить дорогі.

Телефонний код Республіки Маврикій: +230.

Телефонний код Росії і Казахстану: +7 / Україна: +38 / Білорусі: +375

* Інфомація щодо міжнародного роумінгу (розцінки, підключення тощо) прохання уточнювати у вашого мобільного оператора / провайдера перед поїздкою на Маврикій.

Корисні телефони

Функції посольства України на Маврикії виконує посольство в ПАР: + 2712 460-19-43
Єдиний номер екстреної допомоги (поліція, швидка допомога, пожежна охорона): 999
Поліція: 112
Швидка допомога: 114
Пожежна охорона: 115/995
Довідкова за телефонними номерами: 150
Довідкова по погоді: 171, 8996 (тільки в сезон циклонів)
Довідкова аеропорту: +230 603-30-30


Телефон служби підтримки туристів TEZ TOUR на Маврикії

+230 432-08-00 (цілодобово)

Спочатку дзвінок надходить англомовному оператору, який далі перемикає на російськомовного співробітника.

Також в інформаційній пам'ятці, наданої в аеропорту після прильоту, зазначений номер російськомовного гіда.

 

 Бажаємо Вам приємної подорожі!

Перетягніть прапор в потрібну точку на карті
OK
Для зручності користувачів, надання персоналізованої інформації, запам'ятовування особистих переваг і налаштувань сайту наш сайт використовує файли cookie та інші аналогічні технології. Для користування сайтом Ви повинні підтвердити Вашу згоду на використання зазначених технологій. Детальніше
Приймаю