Популярные направления TEZ TOUR:
 • всі країни
 • Summer
 • Все включено
 • Гірськолижні
 • Екзотика
 • Екскурсійні
 • З дітьми
 • Зима
 • Пляжні

Віза

Порядок в'їзду до Республіки Кіпр

УВАГА! З 11.06.2017, у зв'язку з вступом в силу безвізового режиму між Україною та Європейським Союзом, громадяни України - власники біометричних паспортів, зможуть відвідувати Республіку Кіпр без попереднього отримання візи, з туристичною метою, на термін до 90 днів протягом 180-денного періоду протягом року. Зверніть увагу на те, що у туристів має бути підтвердження наявності коштів на час поїздки з розрахунку 50 EUR в день - для кожного туриста.
Увага! Консульський відділ посольства Республіки Кіпр в Україні не буде працювати в наступні дати:
Увага! Візи оформляються для Туристів за умови придбання туристичного продукту (туру) Компанії ТЕЗ ТУР в дану візову країну.

Файли для завантаження:

 1. Анкета для отримання попередньої візи (про-візи) - відправляти тільки на адресу cyprus.visa@teztour.com.ua (дата публікації 19.02.2014)
 2. Зразок заповнення анкети на про-візу (дата публікації 25.02.2014)
Шановні заявники! Прохання заповнювати анкети на pro-visa тільки в Microsoft Word 2003. Дані необхідно вносити в поля сірого кольору (не в рукописній формі). Відправляти анкети ТІЛЬКИ на електронну адресу cyprus.visa@teztour.com.ua. Файл повинен мати назву прізвища та імені туриста, написаних латинськими літерами, як в паспорті (приклад: IVANOVIVAN.doc). У темі листа прохання вказувати тільки номер заявки Зразок. заповнення анкети на отримання pro-visa в пункті 2 файлів для завантаження. Анкети по одній заявці необхідно висилати в одному листі.

Власники паспортів країн-членів Європейського Союзу не потребують отримання візи для в'їзду на Кіпр, але при цьому зобов'язуються мати при собі чинний паспорт або посвідчення особи за умови наявності в них фотографії та вказівки громадянства.

До країн, громадянам яких не потрібне отримання візи для в'їзду на Кіпр, при проживанні терміном не більше 90 днів, за умови, що вони є добромисними відвідувачами країни, відносяться наступні: Австралія, Австрія, Андорра, Аргентина, Бельгія, Болгарія, Болівія, Бразилія, Британія, Бруней, Ватикан, Угорщина, Венесуела, Гватемала, Німеччина, Голландія, Гондурас, Гонконг, Греція, Данія, Ізраїль, Ісландія, Іспанія, Італія, Канада, Коста-Ріка, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Макао, Малайзія, Мальта, Мексика, Монако, Нікарагуа, Нова Зеландія, Норвегія, Особливі адміністративні райони Китайської Народної Республіки, Панама, Парагвай, Польща, Португалія, Румунія, Сальвадор, Сан-Марино, Сінгапур, Словаччина, Словенія, Сполучені Штати Америки, Уругвай, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чеська Республіка, Чилі, Швейцарія, Швеція, Естонія, Південна Корея, Японія.

Згідно з рішенням Генерального Консульства Республіки Кіпр, громадяни України, які мають діючу дворазову або багаторазову Шенгенську візу категорії С (не обов'язково активовану в країні Шенгенської зони) можуть здійснити подорож на Кіпр без кіпрської візи та перебувати там протягом терміну, передбаченого шенгенською візою, і покинути Кіпр не пізніше закінчення терміну дії Шенгенської візи.

Володарі діючих дворазових або мультивіз Болгарії, Румунії, Хорватії (необов'язково від'їзжених в ці країни) можуть знаходиться на території Кіпру в рамках дії наявних у них віз без оформлення кіпрської візи. Загальний термін перебування на Кіпрі не може перевищувати 90 днів протягом пів року.

Володарі тимчасової/постійної посвідки на проживання в одній з країн Євросоюзу можуть відвідувати Республіку Кіпр без оформлення візи.

Громадяни Молдови - власники біометричних паспортів можуть відвідувати Кіпр без візи терміном не більше 90 днів, при підтвердженні туристичної мети поїздки (наявність ваучера на проживання і зворотного квитка). Громадяни Молдови - власники звичайних (НЕ біометричних паспортів) для відвідування Кіпру повинні мати візу, яка оформляється заздалегідь в консульстві за місцем проживання туриста. Якщо турист знаходиться в Україні легально (наявність в паспорті штампа про в'їзд в Україну), то його документи можна подавати в консульство в Києві.

Громадянам України з не біометричними паспортами для в'їзду в Республіку Кіпр необхідно оформити Pro-visa.

 • Pro-visa дає право тільки одноразового в'їзду протягом 90 днів, використовуючи про-візу в кожному півріччі турист може перебувати на Кіпрі не більше 3 місяців.
 • Якщо туристи планують круїзи або поїздки в інші країни в одному турі, необхідно ставити багаторазову візу в паспорт.
 • Термін дії паспорта не менше ніж 6 місяців з дати подачі анкети на отримання про-візи. Увага! Європейський Союз не приймає паспорта з терміном дії понад 10 років!

Термін оформлення pro-visa: 3-4 робочих дні. Крайній термін прийому документів на pro-visa мінімум за 4 робочих дні до вильоту на електронну адресу: cyprus.visa@teztour.com.ua

Про-віза оформляється у вигляді електронного файлу, що видається консульством Кіпру, який необхідно роздрукувати зі своєї заявки та мати при собі під час реєстрації на рейс і при посадці в літак, в іншому випадку туристи не будуть допущені на борт.

Увага!!! Виліт по про-візі можливий тільки для громадян України з вильотом з України, і тільки прямими рейсами!

Увага!!! Заборонено відвідування Кіпру туристам, у яких в паспорті поставлено штамп про відвідування «Турецької Республіки Північний Кіпр»!

Увага!!! Компанія TEZ TOUR надає безкоштовну послугу - допомога в оформленні pro-visa.


Вимоги щодо оформлення туристичних віз на Кіпр

Громадяни України, Росії, Казахстану, Білорусії, що постійно проживають на території України, можуть подавати документи для оформлення візи в Києві (наявність посвідки на проживання в Україні не обов'язково).

Громадяни інших країн, які постійно проживають на території України, можуть подавати документи для оформлення візи в Києві тільки при наявності дозволу на проживання.

Список документів, необхідних для оформлення візи в Києві

 1. Закордонний паспорт (термін дії не менше трьох місяців з моменту закінчення поїздки; наявність підпису туриста в паспорті та чистої сторінки для оформлення візи обов'язково). Увага! Європейський Союз не приймає паспорта з терміном дії понад 10 років!
 2. Копія 1-ї сторінки закордонного паспорта.
 3. Копія всіх заповнених сторінок українського паспорта.
 4. Дві однакові кольорові фотографії (3,5х4,5 см) на кожного хто виїжджає. Фотографії повинні бути на світлому тлі без кутів і овалів. Термін з моменту виготовлення фотографії не повинен перевищувати 6 місяців.
 5. Копія свідоцтва про шлюб.
 6. Заповнена анкета. Двостороння, роздрукована на одному аркуші, з підписом, ідентичним підпису в закордонному паспорті. Анкета заповнюється великими друкованими літерами англійською мовою і має повністю відповідати зразку.
 7. Довідка з місця роботи (російською або українською мовою), на фірмовому бланці підприємства із зазначенням особистих даних співробітника, якому видається довідка; термін його роботи на підприємстві; займана посада, середньомісячний оклад і де буде гарантовано збереження робочого місця на період його поїздки. Довідка повинна бути підписана керівником підприємства і головним бухгалтером.
 8. Готівкова сума з розрахунку не менше 50 EUR на добу (вказується в анкеті).
 9. Фінансові документи (банківські рахунки, власність, нерухомість) - тільки на вимогу консульства. Для пенсіонерів рекомендуємо подавати документи, що показують їх фінансове забезпечення.
 10. Дітям до 18 років - ксерокопія свідоцтва про народження.
  • Якщо дитина до 18 років подорожує в супроводі одного з батьків - обов'язково докласти ксерокопію нотаріально завіреного дозволу від другого з батьків.
  • Якщо дитина до 18 років подорожує без супроводу обох батьків - обов'язково докласти ксерокопію нотаріально завіреного дозволу від обох батьків.
 11. Якщо на момент подачі документів дитині виповнилося 17 років, у нього повинен бути свій проїзний документ!
 12. Для студентів необхідні копія студентського посвідчення, довідка з місця навчання, спонсорський лист і довідка з місця роботи спонсора.
 13. Для незайнятих громадян необхідні: або довідка з банку про наявність рахунку на ім'я туриста, із зазначенням залишку, або спонсорський лист + копія 1-3 сторінки паспорта спонсора, а також довідка з місця роботи або довідка з банку спонсора.
 14. Для пенсіонерів необхідні ксерокопія пенсійного посвідчення, спонсорський лист і довідка з місця роботи спонсора.
 15. Бронь квитків в обидва кінці.
 16. Опис документів


Увага!

 • Анкета заповнюється друкованими літерами, англійською мовою.
 • Підпис туриста в кінці другої сторінки обов'язковий!
 • Анкетні дані повинні бути достовірними, оскільки вони суворо перевіряються Посольством.
 • На дитину, вписану в паспорт батьків, окрему анкету заповнювати не потрібно, фотографія на дитину потрібна з 5 років.
 • Турист може бути викликаний на співбесіду, тому на цей період необхідна його присутність в Києві.
 • Наявність в паспорті туриста штампа відмови у візі інших країн збільшує ймовірність отримання відмови в кіпрській візі.
 • Посольство Кіпру може запитати додаткову інформацію про туристів.
 • На дітей старше 5 років, вписаних в паспорт до батьків, повинна бути вклеєна фотографія.
 • Якщо у туриста стоїть штамп відмови у візі в країни Шенгенської угоди, потрібно обов'язково додати копію офіційного листа з Посольства цієї країни про відмову.
 • Відповідальність за інформацію і паспортні дані, які вказані в анкеті, несе агентство і туристи!

Посольство Кіпру має право змінювати правила і терміни оформлення віз без попереднього повідомлення!

Термін оформлення туристичної візи: 3-4 робочі дні. Крайній термін прийому документів на туристичну візу мінімум за 6 робочих днів до вильоту за адресою: 03150 р. Київ вул. Велика Васильківська 63, оф.2.

Термін оформлення туристичної візи в паспорт для громадян Туреччини: 14 робочих днів.

Вартість оформлення туристичної візи: 25 EUR - одноразова віза, 65 EUR - мультивіза.

Громадянам Росії туристична віза оформляється безкоштовно.


Посольство Республіки Кіпр в Києві

Адреса: 01054 м.Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 24, 2-й поверх
Тел: +38044 499 64 51 (прийом дзвінків з 15:30)
Факс: +38044 499 64 53
e-mail: Embassykiev@mfa.gov.cy

Перетягніть прапор в потрібну точку на карті
OK
Для зручності користувачів, надання персоналізованої інформації, запам'ятовування особистих переваг і налаштувань сайту наш сайт використовує файли cookie та інші аналогічні технології. Для користування сайтом Ви повинні підтвердити Вашу згоду на використання зазначених технологій. Детальніше
Приймаю