Популярные направления TEZ TOUR:
 • всі країни
 • Summer
 • Все включено
 • Гірськолижні
 • Екзотика
 • Екскурсійні
 • З дітьми
 • Зима
 • Пляжні

Пам'ятка туриста

Пам'ятка туриста по Мексиці

Файли для завантаження:

 1. Пам'ятка туриста по Мексиці  (дата зміни 05.02.2016)
 2. Правила перетінання державного кордону громадянам України (дата публикації 10.05.2018)

У день вильоту в Мексику

В аеропорт Вам необхідно прибути не менше ніж за 3 години до запланованого часу вильоту.

При собі у Вас повинні бути наступні документи:

 • закордонний паспорт (дійсний не менше шести місяців на момент в'їзду в країну);
 • ваучер;
 • страховий поліс;
 • авіаквиток;
 • електронний дозвіл або віза на в'їзд в Мексіку.еслі з вами їде дитина; віком до 16 років - нотаріально завірений дозвіл на виїзд за кордон дитини від кожного з батьків, що не бере участі в поїздці і свідоцтво про народження дитини;
 • при вивезенні валюти більше 10 000 євро на людину або еквівалента цієї суми в іншій валюті, необхідна її письмова декларація у митному органі в повному обсязі, а також наявність документа з банку (на суму, яка перевищує 10 000 євро).

Реєстрація на рейс починається за 3 години і закінчується за 1 годину до вильоту!

Ви самостійно проходите реєстрацію на рейс, потім митний контроль і паспортний контроль.

Якщо пасажир несвоєчасно прибув на реєстрацію, авіакомпанія має право не прийняти його на борт літака.

Час польоту
Переліт з України в Мексику здійснюється кількома авіакомпаніями. Від вибору авіакомпанії буде залежати час перельоту і стикувань в транзитних аеропортах.

В аеропорту

Кодування аеропортів:
CUN - Канкун

Після прибуття в аеропорт Канкуна дотримуйтесь покрокової інструкції:

 1. Перевірте міграційні картки (на приліт і на виліт). Їх ви отримуєте в літаку перед посадкою в Канкуні. Заповніть картки на англійській мові. Якщо в літаку міграційні картки вам не дали, візьміть їх в зоні паспортного контролю.

 2. Пройдіть паспортний контроль (пред'являється закордонний паспорт з візою або дозволом на в'їзд, міграційна картка на в'їзд). Міграційну картку на виліт ви зберігаєте і пред'являєте при вильоті з країни.

 3. Якщо у вас в паспорті стоїть віза, вас викличуть на допит в окремий кабінет.

 4. Отримайте свій багаж. На моніторах над стрічками для багажу зазначено той рейс, багаж з якого буде видаватися на даній стрічці.
  Пройдіть митний контроль. Вибірково перевіряють ручну поклажу у окремих туристів, на кому загоряється червона кнопка. Ввезення продуктів заборонений.

 5. У фойє аеропорту зустрічає представник приймаючої сторони з табличкою TEZ TOUR / Caribbian Club.

 6. Дізнайтеся номер вашого автобуса для трансферу.

 7. Пройдіть на стоянку, знайдіть потрібний вам автобус для трансферу (номера автобусів вказані на лобовому склі), відмітьтеся у представника приймаючої компанії, яка супроводжує автобус, назвавши ваше прізвище, покладіть багаж в багажне відділення автобуса.

 8. Уважно прослухайте інформацію, яку супроводжує (трансфермен) повідомить на шляху  в готель, інформацію про країну і екскурсійних програмах. Супроводжуючий (трансфермен) видасть копію ваучера з інформацією про час зворотного трансферу і про час всіх екскурсій (ваучер підписаний, оригінал знаходиться у приймаючої компанії, а копія зберігається у туристів).

ВАЖЛИВО! Присутність гіда на груповому трансфері можливо тільки під рейси Tez Tour з вильотом з Москви!

Індивідуальний і ВІП-трансфери не передбачають наявність супроводжуючого гіда. Туристам видають інформаційний конверт, у якому вказано контактний телефон та ім'я російськомовного представника нашої компанії в Канкуні.

В готелі

 1. Підійдіть на рецепцію, де вам дадуть реєстраційну картку.
 2. Заповніть реєстраційну картку на англійській мові.
 3. Здайте заповнену реєстраційну картку, ваучер (1 екземпляр з 3), закордонний паспорт (закордонний паспорт повернуть вам після зняття ксерокопії, уточніть на рецепції, коли ви зможете забрати свій паспорт).
 4. Чекайте заселення. Заселення в готель відбувається після 15:00. Якщо ви хочете заселитися в номер раніше зазначеного часу, необхідно заздалегідь забронювати номер на добу раніше дати вашого приїзду. При заселенні вам видадуть ключі від номера. У деяких готелях можуть попросити готівку або карту, на якій заблокують певну суму (в залежності від готелю) в якості депозиту за додаткові послуги.
 5. Після заселення в номер ознайомтеся з наданою готелем інформацією. Зверніть увагу на те, які послуги є платними, і скільки вони коштують (як правило, інформація знаходиться в папці і лежить на столі або тумбочці).

Зустріч з готельним гідом
У готелях є інформаційні папки з усією необхідною інформацією по напрямку (в т.ч. контактний телефон вашого представника). У разі виникнення непередбаченої ситуації необхідно зв'язатися по телефону з гідом. На інформаційному конверті також вказано контактний телефон та ім'я російськомовного представника нашої компанії в Канкуні. Порядок набору номера з мобільного телефону: код країни + 1 + номер телефону.

Якщо у вас заздалегідь не були замовлені екскурсії, тобто можливість придбати їх на місці у вашого гіда.

Напередодні вильоту додому

 1. Підійдіть на рецепцію, перевірте, чи є у вас неоплачені рахунки за додаткові послуги (користування міні-баром, телефоном тощо.). При наявності заборгованостей оплатіть їх.
 2. Перевірте в ваучері, виданому вам представником приймаючої сторони, час трансферу в аеропорт.

Виїзд з готелю

У день від'їзду необхідно до 12.00 звільнити номер, здати ключі.

Свій багаж ви можете залишити в камері зберігання готелю.

Щоб уникнути різних ускладнень, просимо не спізнюватися і підходити на трансфер в зазначений час.


Корисна інформація

Столиця

Столиця Мексики - Мехіко.

Час

Відстає від київського на 8 годин.

Релігія

Католицизм.

Мова

Іспанська.

Клімат
Мексика займає величезну територію в Північній і Центральній Америці, будучи 14 за величиною країною світу. Тому клімат в різних районах країни помітно відрізняється. Середньорічна температура повітря в курортних зонах і в районах, розташованих не вище 1700 м над рівнем моря, становить + 25º С. На курортах температура повітря коливається від + 22º С до + 35º С протягом року. У Мехіко і в гірських районах країни (навіть в містах Сан-Мігель-де-Альєнде і Гуанахуато, розташованих нижче в горах, ніж столиця) в зимові місяці денна температура повітря може опускатися до + 16º С, а нічна - до 0 º С. дощовий сезон триває з червня по вересень; підвищену кількість опадів найбільш відчувається на узбережжі Мексиканської затоки.

Кращий час для відвідування
Канкун, Рів'єра-Майя: круглий рік тепло, проте вологість повітря не настільки висока, як на острівних курортах регіону; високий сезон триває з грудня по квітень; влітку може бути дуже жарко, вірогідні дощі; з серпня по жовтень можливі урагани; з листопада по лютий вечорами досить прохолодно; в березні на узбережжі особливо багатолюдно - в цей час у американських студентів канікули;

о.Косумель: для дайвінгу найбільш сприятливий період - з березня по червень, коли на острові встановлюється тепла і безхмарна погода, під водою в цей час найкраща видимість; з жовтня по грудень можуть дути сильні вітри з материка; з червня по жовтень - дощовий сезон;

Мехіко: з березня по травень встановлюється тепла погода і практично немає дощів; найхолодніші місяці в році - з листопада по лютий: через розташування в горах температура повітря вночі може знижуватися до + 5-8 ° С (необхідно взяти з собою куртки); найспекотніші місяці в році - квітень, травень і червень; в місті проходить безліч великих свят, круглий рік кипить культурне життя;

Акапулько: круглий рік тепло і сонячно; дощовий сезон - з червня по жовтень, однак більша частина дощів припадає на другу половину дня і ранній ранок; в Акапулько традиційно багатолюдно під час Різдва, на Великдень, в дні національних свят в липні і серпні;

Пуерто-Вальярта: курорт, розташований на одній широті з Гаваями, може похвалитися 300 сонячними днями в році; дощовий сезон - з середині червня по середину жовтня; для спостереження за китами найкращий час - з грудня по березень.

Гроші
Мексиканський песо. Слід бути уважними при покупках: песо позначається таким же знаком $, як американський долар (ціни в ресторанах і магазинах зазвичай вказані в мексиканських песо). У багатьох місцях, щоб уникнути плутанини, долари позначаються "Dlls.", А песо - "M.N." ( «Moneda nacional» - в перев. «Національна валюта»). До оплати приймаються кредитні карти (Visa, Master Card, American Express). Рекомендуємо брати з собою долари США.

Банки працюють з понеділка по п'ятницю з 09: 00/09: 30 до 15: 00/19: 00, а також півдня по суботах.

Транспорт
Громадський транспорт у багатьох великих містах Мексики добре розвинений і досить безпечний, однак рекомендуємо користуватися ним обережно. У Мехіко найкращим засобом пересування є таксі. Столичне метро надзвичайно людно. Радимо не з'являтися тут в дорогому одязі і з цінними предметами. У метро є спеціальні вагони для жінок. У Канкуні можна без побоювань користуватися автобусами, які курсують між готельної зоною і даунтауна.

Таксі від аеропорту Канкуна до даунтауна або готельної зони коштує близько 2 321 грн. (навпаки, з міста в аеропорт можна дістатися і дешевше: в цьому випадку можна скористатися будь-яким таксі, в той час як в аеропорту можуть працювати тільки спеціально авторизовані автомобілі). Усередині готельної зони поїздка на таксі обійдеться мінімум в 6-422 грн., в даунтауні цей вид транспорту дешевше (від 84 грн.).

Оренда автомобілів в Мексиці виправдана в тому випадку, якщо ви збираєтеся самостійно пересуватися між містами, відвідувати невеликі поселення, розташовані далеко від туристичних маршрутів, відправлятися на дослідження пам'яток штату Юкатан з готелю на узбережжі.

Щоб взяти машину напрокат, потрібно пред'явити оригінал діючих водійських прав міжнародного зразка (копії не приймаються) і кредитну карту з позитивним балансом (Master Card, American Express, Visa; дебетові картки не приймаються). Мінімальний вік для оренди - 25 років. У всіх пунктах прокату стягується додатковий податок в розмірі 211 грн. на молодого водія. Мінімальний період оренди - 24 години. При взятті машини напрокат на менший час стягується оплата як за цілий день, при оренді на термін більше тижня - надаються знижки. Рекомендуємо не водити автомобіль вночі: багато доріг погано освітлюються, а також можливе зіткнення з тваринами, великими каменями і ін.

Магазини
Велика частина комерційних установ у великих містах Мексики працює з 09:00 до 19:00, в невеликих містах можлива перерва з 14:00 до 16:00. Неділя - вихідний день. Однак в туристичних зонах магазини, як правило, відкриті до 20: 00-22: 00 по буднях і в ранковий час по неділях.

Медицина
Перед поїздкою необхідно оформити міжнародну медичну страховку. При настанні страхового випадку необхідно в першу чергу зв'язатися з офісом страхової компанії, зазначеному в полісі. Оператор направить до вас необхідного фахівця або назве адресу найближчого медичного закладу.

Готелі
Заселення в готель відбувається о 15:00 - 16:00, виїзд з готелю - до 12:00.

Класифікація готелів в Мексиці дещо відрізняється від європейської, а кількість «зірок» тут не завжди збігається з якістю сервісу. Втім, готелі в країні - досить високого рівня. Вони пропонують різні варіанти харчування: від сніданків до «all inclusive», дуже просторі номери, у готелів досить великі території. Напруга в елекросетей 110 В, 60 Гц. Використовуються розетки з плоскими роз'ємами.

Серед обслуговуючого персоналу багато кубинців і пуерторіканців. До росіян вони відносяться так само, як і до всіх, ніяк не розділяючи туристів «на країни». Загальна характерна латиноамериканська особливість: ніхто нікуди не поспішає.

На узбережжі в Канкуні нерідкі сильні хвилі. Кожен день на пляжі встановлюються прапорці: зелений - купання безпечно, жовтий - від купання краще утриматися, червоний - купатися заборонено. Рекомендуємо стежити за попередженнями!

Пляжні готелі безкоштовно надають шезлонги, рушники, лежаки. Іноді за рушники беруть заставу, яку повертають при виїзді з готелю.

Електричне напруга-110 Вольт, плоскі розетки американського типу. Рекомендуємо взяти з собою перехідники для плоских розеток і перевірити, чи будуть працювати електроприлади при такій напрузі. У готелях високої категорії можна взяти напрокат адаптери.

Чайові
У ресторанах Мексики прийнято залишати чайові в розмірі 10-15% від суми рахунку, в залежності від якості обслуговування. Носіям досить залишити 42 грн.. Таксистам давати чайові не прийнято, виняток становлять особливі маршрути і послуги, наприклад, екскурсії, проведені водієм на прохання пасажира.

Митні обмеження
На митниці в багатьох великих аеропортах Мексики встановлені своєрідні світлофори. Зелене світло означає, що ви можете пройти без митного огляду, червоний - вам необхідний огляд (як правило, великогабаритний багаж або його кількість вимагають обов'язкової інспекції).

Традиційно, в Мексику заборонено ввозити наркотичні засоби, вибухонебезпечні речовини та ін. Дозволено ввезення особистих речей в межах розумної норми і подарунки в межах 12 660 грн. (у співробітників митниці не повинно виникнути підозри, що речі привезені на продаж), 20 пачок сигарет, 25 сигар або 200 грамів тютюну, 3 літри міцних алкогольних напоїв і 6 літрів вина.

Аеропортові збори
На міжнародних рейсах збори, як правило, вже включені у вартість квитка. На внутрішніх перельотах можливі доплати при реєстрації на рейс.

Корисні телефони і інформація
Надзвичайні ситуації: 065;

Гаряча туристична лінія: 01-800 / 987-8224

Посольство України в Сполучених Штатах Мексики:
José Vasconcelos 204, Colonia Hipodromo Condesa, Delegación Cuauhtemoc, 06140 México, D.F.

Телефон Посольства:
(+5255) 5282-4744, 5282-4789
Консульський відділ: (+5255) 5282-4085
"Гаряча лінія" Посольства: (+52155) 1451-4776 (Виключно з разі загрози життю громадян України).

Поради
Важливо: На вулицях Мексики заборонено вживати алкогольні напої. Щоб уникнути неприємностей з поліцією, рекомендуємо не робити цього навіть в туристичних зонах.

У туристичних зонах Канкун, Акапулько, Пуерто-Вальярта працює спеціальна туристична поліція, представники якої говорять англійською мовою і можуть надати деяку інформацію: напрямок руху, найближчі магазини і ін. В цілому, рекомендуємо слідувати традиційним правилам безпеки:  не гуляти по вулицях вночі, не заходити до нетуристичних районів, не залишати речі без нагляду, пересуватися тільки в офіційних таксі, обережно ставитися до людей, що нав'язує свої послуги, не носити з собою оригінали документ в, дорогі прикраси і великі суми готівки, віддавати перевагу платні шосе безкоштовними дорогами (особливо вночі) і ін.

Бажаємо Вам приємної подорожі!

Перетягніть прапор в потрібну точку на карті
OK
Для зручності користувачів, надання персоналізованої інформації, запам'ятовування особистих переваг і налаштувань сайту наш сайт використовує файли cookie та інші аналогічні технології. Для користування сайтом Ви повинні підтвердити Вашу згоду на використання зазначених технологій. Детальніше
Приймаю