Популярные направления TEZ TOUR:
  • всі країни
  • Summer
  • Все включено
  • Гірськолижні
  • Екзотика
  • Екскурсійні
  • З дітьми
  • Зима
  • Пляжні
Переваги
 
Право на використання торговельної марки & laquo; Tez Tour & raquo; з метою локальної реклами, розкрутки та популяризації локації, залучення клієнтів.
 
Юридична консультація. Питання узгодження, візування договорів, консультації по роботі з туристом і т.д.
 
Бухгалтерська консультація. Питання форми власності підприємства, вибору оптимальної системи оподаткування, взаєморозрахунки і т.д.
 
PnL. бюджет міжнародного зразка. Документ, що дозволяє контролювати і управляти фінансовим становищем підприємства.
 
Дизайн проект. Проект візуалізації локації. Варіанти зовнішнього і внутрішнього оформлення приміщення.
 
Корпоративні сім-карти. Підключення до інфо-центру (користуються тільки партнери мережі).
 
Курс навчання. Для менеджерів по технології роботи з клієнтом і специфіці продажів (3х-денний тренінг-практикум в Києві + віддалене навчання за допомогою СДО).
 
Кураторський бек-офіс. Персональний відділ бронювання, консультації та забезпечення.
 
Корпоративні ресурси. Пошта і скайп без прив'язки до конкретного менеджера, що дозволяє зберегти контакти з туристами в разі звільнення працівника.
 
Крос-продажі. Туристичне страхування, авіакаси, тури в розстрочку, мобільний інтернет і міжнародний інтернет.
 
Реклама. Додаткові маркетингові інструменти продажів - підключення до чату teztour.ua; Розміщення банерів і новин на сайті, онлайн-чат, вітрина; Допомога в організації промо акцій. Надання алгоритмів і механік ефективних акцій; Можливість надання призів під розіграші, акції; Підтримка партнера в регіоні.
 
Пакет брендування і POS матеріалів. Реквізити для зовнішнього і внутрішнього брендування приміщення, рекламна продукція.
Про нас
У 2010 році Tez Tour анонсував запуск проекту з розвитку власної мережі агентств & laquo; TEZ TOUR Турагенція & reg; & raquo;. Даний франчайзинговий проект включає в себе всі необхідні інструменти для успішного ведення бізнесу, базуючись на багаторічному досвіді роботи в туристичній галузі і дозволяє скористатися перевагами відомого міжнародного бренду TEZ TOUR.
Основною перевагою нашої мережі не є кількісні, а якісні відкриття. Саме з цього ми дуже скрупульозно підходимо до вибору партнера і локації. Відсутність внутрішньої конкуренції - одна з основних задач компанії. TEZ TOUR Турагенція - це бізнес з довгостроковою і надійної перспективою!
Вартість
70 000 грн
Київ
Дніпро
60 000 грн
Одеса
Харків
Запоріжжя
Львів
50 000 грн
Інші міста
Галерея

 

Географія
Контакти
Ваші питання Ви можете задати
за вказаними телефонами або e-mail
Тел.: 0 800 30 4444
Тел.: +380 (44) 392 77 77
Тел.: +380 (67) 691 92 30
E-mail: f@teztour.ua

Перетягніть прапор в потрібну точку на карті
OK
Для зручності користувачів, надання персоналізованої інформації, запам'ятовування особистих переваг і налаштувань сайту наш сайт використовує файли cookie та інші аналогічні технології. Для користування сайтом Ви повинні підтвердити Вашу згоду на використання зазначених технологій. Детальніше
Приймаю