Популярные направления TEZ TOUR:
 • всі країни
 • Summer
 • Все включено
 • Гірськолижні
 • Екзотика
 • Екскурсійні
 • З дітьми
 • Зима
 • Пляжні

Віза

Оформлення туристичної візи для відвідин Греції для громадян України

Увага! Термін дії закордонного паспорта громадянина України для подорожей до Греції повинен бути дійсним не менше 94 днів після повернення!
Увага! Візи оформляються для Туристів за умови придбання туристичного продукту (туру) Компанії TEZ TOUR в дану візову країну.
УВАГА! З 11 червня 2017 року громадянам України не потрібна віза для в'їзду в країни Шенгенської угоди в тому випадку, якщо вони є власниками біометричних паспортів і тільки в тому випадку, якщо вони планують перебувати в країні Шенгену не більше 90 днів протягом півріччя.
Більш детальну інформацію Ви можете знайти тут - на веб-сторінці Європейського Союзу (українською та російською мовами).
УВАГА! З 23.06.2015 КОНСУЛЬСТВОМ ГРЕЦІЇ ПОЧИНАЄТЬСЯ ЗБІР біометричної ІНФОРМАЦІЇ (ВІДБИТКІВ ПАЛЬЦІВ) ПРИ ПОДАННІ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ВІЗИ, ЩО ПЕРЕДБАЧАЄ ОСОБИСТУ ЯВКУ В ВІЗОВИЙ ЦІН. 
Заявники, які раніше подавали документи на отримання грецької візи та отримали відмову в її видачі, при повторній подачі документів повинні повторно здавати біометричні дані.

У зв'язку з введенням заходів щодо запобігання поширення коронавірусної інфекції Посольство Греції в Україні працює в зменшеному складі та за допомогою листування по електронній пошті. Консульський відділ Посольства Греції в Києві буде обслуговувати з консульських питань лише в термінових випадках і за попереднім погодженням візиту по електронній пошті.

Консульство Греції в Києві приймає документи для оформлення туристичних віз іноземним громадянам тільки з постійним дозволом на проживання в Україні і тільки з особистою присутністю заявника. Для узгодження дати та можливості подачі документів для оформлення туристичної візи іноземним громадянам необхідно відправити на електронну пошту консульства (consulate.kiev@mfa.gr) копію свого паспорта і постійного виду на проживання в Україні. Ukraine - Contact details for Greek Missions.

Адреси регіональних офісів, на які слід відправляти документи та адреси електронної пошти для консультацій:
Київ visa@teztour.com.ua   Харків kharkiv@teztour.com.ua
Одеса odessa@teztour.com.ua   Львів lvov@teztour.com.ua
Дніпро book.dnk@teztour.com.ua      

Інформуємо Вас про те, що згідно з новими вимогами Консульського відділу Посольства Греції місто подачі документів для оформлення візи визначається фактичним місцем перебування людини. Це необхідно для того, щоб при необхідності Консульство могло викликати людину на інтерв'ю. Тому, підтверджуючими документами, згідно з якими визначається де необхідно подавати документи, є довідка з місця роботи або навчання, договір оренди житла або документи про право власності. Відповідно, юрисдикція визначається вже не по реєстрації (прописці).

У Візові Центри Посольства Греції в Києві, Львові, Харкові, Івано-Франківську, Дніпрі та Луцьку можуть подавати документи заявники, які  працевлаштовані (мають довідку з місця роботи/навчання/Пенсійного Фонду/свідоцтво про реєстрацію підприємства), проживають (можуть надати договір оренди житла, документи на нерухоме майно) в наступних регіонах: Волинська, Житомирська, Закарпатська, Київська, Івано-Франківська, Львівська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Чернівецька, Хмельницька, Чернігівська, Черкаська, Запорізька, Донецька, Луганська, Дніпропетровська.

Зверніть Вашу увагу, Що якщо Ваші туристи працевлаштовані (мають довідку з місця роботи/навчання/Пенсійного Фонду/свідоцтво про реєстрацію підприємства), проживають (можуть надати договір оренди житла, документи на нерухоме майно) в наступних регіонах: Вінницька, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Херсонська або Крим, то Вам необхідно подавати документи до Візового Центру Генерального Консульства Греції в Одесі.

У разі відсутності у туриста довідки з місця роботи (навчання), або документів про право власності на житло, необхідно оформлення спонсорства з копіями вищевказаних документів (спонсора). Ці документи і будуть визначати регіон подачі документів.

Повний пакет документів необхідно надати до візового відділу регіонального офісу TEZ TOUR не пізніше ніж за 1 день до дня їх подачі до візового центру.

На цей час мінімальні терміни обробки документів у візовому центрі в Києві складають від 3-х робочих днів, у візових центрах Харкова, Львова, Дніпра та Одеси - від 7 робочих днів.
У нестандартних випадках терміни оформлення віз туристам обумовлюються індивідуально.
Повний пакет документів необхідно надати в візовий відділ не пізніше ніж за 1 день до дня їх подачі в Консульство.

Після отримання документів регіональним офісом узгоджується дата і час прибуття туристів (при собі потрібно мати внутрішній паспорт) до візового центру для здачі біометричних даних.

Увага! Консульський відділ посольства Греції в Україні не буде працювати в наступні дати :


При бронюванні турів в Грецію обов'язкове внесення в заявку ВСІХ ПАСПОРТНИХ ДАНИХ туристів, а саме:

- прізвище, ім'я, дата народження туриста;
- серію і номер паспорта, терміни його дії, ким виданий;
- громадянство.

Увага! Документи для оформлення візи подаються після повної оплати туру, а так само одночасно на всіх туристів, що їдуть разом.

Увага! Оформлення візи можливо не раніше, ніж за 90 днів до дня початку туру.   

Увага! Документи для оформлення візи приймаються тільки в повному комплекті, підготовленому відповідно до списку необхідних документів!


Перелік необхідних документів

 1. Анкета туриста № 1 Заповнюється на кожного туриста, включаючи дітей будь-якого віку, і підписується кожним туристом ОСОБИСТО.
  В анкеті туриста обов'язково заповнення ВСІХ пунктів.
  Анкета повинна бути заповнена розбірливим почерком або набрана на комп'ютері.
 2. Анкета туриста № 2 (Подається в Консульства Греції в Києві і в Одесі) - заповнюється он-лайн в особистому кабінеті агентства.
З 25.03.2013 прийом документів до візового відділу буде здійснюватися тільки з заповненою в он-лайні анкетою, роздрукованої і підписаної туристом особисто.

Інструкція по он-лайн заповнення анкети

Зразок заповнення анкети в Грецію (дорослий)

Зразок заповнення анкети в Грецію (дитина)

Перед заповненням анкети в онлайн кабінеті необхідно перевірити «місто оформлення візи», яке вказано в заявці. Якщо «місто оформлення візи» вказано невірно, необхідно спочатку змінити «місто оформлення візи» і тільки після цього заповнювати анкету в онлайн кабінеті. В іншому випадку анкету необхідно буде заповнювати повторно - при зміні міста оформлення візи в заповненій анкеті всі внесені в неї дані не зберігаються.

Робота зі створення/редагування анкети проводиться на окремій сторінці, перехід на яку здійснюється за посиланням "Анкета" (знаходиться в розділі "Віза" блоку "Туристи" туристичної заявки).

Анкета заповнюється тільки англійською мовою, на кожного туриста, якому необхідна віза (в т.ч. для інфантів).

Необхідно враховувати, що невідповідність даних в закордонному паспорті і даних, внесених в онлайн-анкету, може привести до відмови у видачі візи або помилку в отриманій візі.

Заповнені агентством анкети не проходять повторної перевірки, і агентство несе відповідальність в разі надання невірних даних.

Звертаємо Вашу увагу на те, що внесені при створенні заявки паспортні дані туристів автоматично інтегруються в анкету, яка подається в консульство Посольства Греції, інші пункти анкети заповнюються в онлайні самостійно агентством.

Анкету необхідно роздруковувати на двох аркушах, з двох сторін.

ВАЖЛИВО! Анкета підписується кожним туристом ОСОБИСТО, в двох місцях - в розділі 37 і в нижній правій частині анкети.

Для неповнолітніх дітей анкета ТАКОЖ необхідна, вона підписується одним з батьків.

ДІТИ ДО 18 РОКІВ САМОСТІЙНО НЕ ПІДПИСУЮТЬСЯ В АНКЕТАХ!!!

 1. Перелік документів для оформлення візи в Києві, Харкові, Дніпрі або Львові
 2. Перелік документів для оформлення візи в Одесі
 3. Опис переданих документів
Увага!!! При відправці документів до візового відділу, разом з документами необхідно передавати опис переданих документів (паспорта, дозволу на виїзд дитини, пенсійні посвідчення, свідоцтва про смерть і т.д.) 

Перед відправкою пакету документів до візового відділу необхідно ще раз уважно перевірити всі надані документи і їх відповідність вимогам. Якщо якихось документів не вистачає або вони оформлені не належним чином - не відправляйте їх. Звертаємо Вашу увагу на те, що неповні пакети документів будуть повертатися Вам назад. Доопрацювання документів займає певний час, і це може привести до несвоєчасної підготовки документів для подачі в консульство і, отже, неможливості виконання Вами договірних зобов'язань перед туристами.


Вимоги до документів

УВАГА! НЕ БЕРУТЬСЯ В РОБОТУ:

 • продовжені паспорти. Європейський Союз не приймає паспорти з терміном дії більше 10 років. 
 • документи, в яких є порушення візового режиму при поїздках до країн Шенгенської угоди. 

1. Закордонний паспорт (без обкладинок) + копії сторінок з відмітками (по 2 розвороти на кожну сторону аркуша формату А4):
Дивіться Зразок заяви для подачі тільки одного паспорту

 • паспорт, який діє понад 94 днів після дати закінчення запланованої поїздки;
 • паспорт не повинен: бути пошкоджений, порваний, забруднений, мати сторонні записи, позначки та ін.;
 • всі виправлення в паспорті повинні бути завірені печаткою установи або ОВІРА, який зробив їх;
 • паспорт повинен мати мінімум 2 чисті сторінки для наклеювання візи та марок;
 • в паспорті ОБОВ'ЯЗКОВО повинен бути підпис власника.

 Діти до 18 років можуть бути вписані в паспорти батьків.

2.   Фото - 2 шт.:

 • фотографії повинні бути вирізані по контуру (3,5 х 4,5 см) і зі зворотнього боку підписані англійською мовою, як записані ім'я та прізвище в закордон. паспорті;
 • фотографія повинна бути кольорова, виконана СУВОРО на білому тлі, форматом 3,5 х 4,5см;
 • надаються фотографії КОЖНОГО туриста, включаючи інфантів;
 • фотографія повинна бути зроблена не раніше 6 місяців до дати подачі документів до візового відділу, і мати максимальну схожість з її власником;
 • обличчя на фотографії має займати 70-80% площі фотографії;
 • зображення повинно бути чітким і ясним.

3. Копія внутрішнього паспорту (копія ID карти - замість внутрішнього паспорту громадянина України) або копія ВНЖ для іноземців:

 • копії сторінок з відмітками (по 2 копії розворотів на кожну сторону аркуша формату А4) або виписка про прописку (тільки для власників ID-карт);
 • копія ПНП всіх сторінок! ПНП повинна бути постыйною!!!

4. Довідка з місця роботи з розбивкою за останні шість місяців:
Довідка надається на фірмовому бланку із зазначенням актуальних адреси і телефонів установи/роботодавця, який видав довідку, і засвідчується його «мокрою» печаткою. У тексті довідки повинна бути вказана наступна інформація:

 • повна назва установи/роботодавця; особисті дані співробітника, якому видається довідка; термін його роботи в установі/у роботодавця; займана ним посада, розмір його середньомісячної заробітної плати;
 • в довідці обов'язково вказати, що за цим співробітником на період його поїздки в Грецію зберігається робоче місце і щомісячний оклад;
 • довідка повинна бути підписана директором і головним бухгалтером або начальником відділу кадрів;
 • директор і головний бухгалтер не можуть підписувати довідку самі собі, - в такому випадку довідку підписує їх заступник.

Прохання перед відправкою документів до візового відділу перевіряти достовірність телефонів і інформації, зазначених у довідці з місця роботи.

Увага! Для громадян України з пропискою в Автономній Республіці Крим, які подають документи в Консульство Греції в Одесі: в роботу приймаються тільки довідки з місця роботи, видані підприємствами з реєстрацією в Україні, зарплата повинна бути вказана в гривні.

5. Для неповнолітніх заявників необхідно надати оригінал і копію свідоцтва про народження дитини віком до 18 років, що оформляється в тур і копії сторінок з відмітками внутрішніх і закордонних паспортів батьків дитини.

6. Фінансове забезпечення (приймається ТІЛЬКИ з українських банків):
Необхідно надати довідку з банку про наявність рахунку, виписку про рух коштів за цим рахунком за останні три місяці і копію банківської карти (двох сторін).  Довідка надається на фірмовому бланку відділення банку і завіряється його «мокрою» печаткою. Бажано, щоб сума залишку на рахунку перевищувала 1000 Євро на людину (але не менше 50 Євро на добу перебування на людину, включаючи дітей). Досить одного рахунку на сім'ю. Рахунок може бути в будь-якій валюті (євро, долар США, гривня, інше) і повинен бути відкритий на ім'я туриста.

7. Документи, що підтверджують стабільність фінансового становища:
Копії документів, що підтверджують володіння нерухомістю, земельними ділянками, транспортними засобами і т.д.

8. Підтвердження фінансування поїздки (спонсорство):
У разі якщо поїздку туриста оплачує родич першої лінії (чоловік, батько, повнолітня дитина заявника) - необхідно надати спонсорський лист (див. зразок), Який приймається в рукописній формі із зазначенням особистих даних людини, що оплачує поїздку, а до спонсорського листа обов'язково необхідно докласти документи, що підтверджують спорідненість. Також до заяви про фінансування слід докласти довідку з місця роботи людини, що оплачує поїздку, його фінансове забезпечення (пункт 6) і копію першої сторінки паспорту. В інших випадках спонсорське лист обов'язково має бути завірено нотаріально.

9. Консульський збір:
Вартість оформлення туристичної візи в консульствах Греції в Києві і в Одесі для громадян України становить 60 євро (40 євро - консульський збір, 20 євро - сервісний збір візового центру для кожного туриста віком від 6 років). Вартість оформлення візи включає в себе консульський збір та послуги з оформлення візи.

  Громадяни України
Дорослі 2 760 грн.
Діти До 6 років Безкоштовно
Від 6 до 18 років
920 грн.
Пенсіонери 920 грн.
(При наданні копії пенсійного посвідчення і довідки з пенсійного фонду про нарахування пенсії)
2 760 грн.
(При відсутності копії пенсійного посвідчення і довідки з пенсійного фонду про нарахування пенсії)

Увага!!! Непрацюючі туристи, віком ДО 21 року, при наданні нотаріальної заяви від батьків, що вони постійно (не тільки на час поїздки!) знаходяться НА ПОВНОМУ ФІНАНСОВОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННІ (виділена фраза обов'язкова в заяві!!!) батьків звільняються від оплати консульського збору. Нотаріальна заява має доповнюватися документом, що підтверджує родинний зв'язок (свідоцтво про народження) копією інформаційної сторінки внутрішнього або закордонного паспорта спонсора і довідками, є підтвердженням платоспроможності спонсора (довідка з місця роботи з випискою по заробітній платі за останні 6 місяців і довідка з банку про рух коштів на рахунку за останні 3 місяці). 

Оплата здійснюється в гривнях за комерційним курсом компанії.

У разі відмови в отриманні візи ця сума не повертається.

Діти, які є громадянами України, віком до 18 років, а також пенсіонери - громадяни України (при наявності копії пенсійного посвідчення та оригіналу довідки з Пенсійного Фонду про нарахування пенсії) звільняються від сплати консульського збору;

Консульство може запросити туриста на особисту співбесіду перед поїздкою або особисто надати свій паспорт по поверненню з поїздки.

Правила в'їзду для громадян інших країн необхідно уточнювати на сайті МЗС Греції.


Консульські відділи Посольства Греції в Україні

Київ, Андріївський узвіз, 30
Телефони: (044) 363 07 80/81/82
Графік роботи: з 09:00 до 13:00
Маріуполь, вул. Соборна, 10
Телефони: (0629) 47-04-38, 34-53-84, 33-24-92
Графік роботи: з 10:00 до 13:00
Одеса, вул. Преображенська, 32
Телефони: (048) 786 05 03, 786 00 07, 786 05 70
Графік роботи: з 10:00 до 13:00

Адреси візових центрів Греції:

https://visa.vfsglobal.com/ukr/uk/grc/


КИЇВ:
площа Спортивна, 1А, ТРЦ "Гулівер", 8 поверх

ЛЬВІВ: вул.Під Дубом, 7Б, ТРЦ «Львів Форум», 2 поверх

ОДЕСА: вул.Канатна, 22

ХАРКІВ: вул.Героїв Праці, 7 ТРЦ "Караван"

ДНІПРО: проспект Карла Маркса, 22, бізнес-центр "Атріум", 2 поверх

Перетягніть прапор в потрібну точку на карті
OK
Для зручності користувачів, надання персоналізованої інформації, запам'ятовування особистих переваг і налаштувань сайту наш сайт використовує файли cookie та інші аналогічні технології. Для користування сайтом Ви повинні підтвердити Вашу згоду на використання зазначених технологій. Детальніше
Приймаю